Обираємо очисник повітря для офісу
Очисник повітря в офісі виконує ті ж функції, що й у квартирі. Прилад очищує повітря, освіжає, видаляючи з нього хвороботворні бактерії та пил, покращує мікроклімат у приміщенні загалом.
Водночас навантаження на очищувач повітря для офісу істотно вище: рівень забрудненості більший, а площа приміщення перевищує стандарти квартири. Отже, фільтри в офісному пристрої доведеться міняти частіше. Тому, обираючи очищувач повітря для офісу, зважайте на додаткові технічні характеристики.
Очисник з високою продуктивністю
Оскільки офісні приміщення, як правило, більші за площею ніж побутові, та там знаходиться одночасно більше людей, то вони потребують більш потужних очисників повітря. Тому при виборі зверніть увагу на моделі з продуктивністю повітряного потоку CADR від 400 м³/год, які здатні ефективно очищувати приміщення від 50 м². Якщо приміщення велике, для нього може знадобитися декілька очисників.
Функція автоочищення
Деякі моделі розраховані на очищення повітря не просто у великих кімнатах, а у приміщеннях великої площі. Передбачається, що в офісі працює чимало людей, тому фільтри забруднюються швидше.
З огляду на це SHARP, наприклад, створив очищувачі повітря зі зволоженням 2 в 1 KI-G75EUW та UA-KIL80E-W з опцією автоматичного очищення префільтра, що спрощує обслуговування пристрою. Ці моделі ідеально підходять для офісу площею до 62 м².
Завдяки високій щільності потоку аніонів і катіонів, які генерує вбудована в прилад технологія іонізації Plasmacluster, повітря у приміщенні швидко набуває свіжості, як у горах після дощу. А вугільний фільтр, що дезодорує, повністю позбавляє від тютюнового запаху, який зазвичай тягнеться з курилки.
Фільтри з великим запасом ресурсу
Періодичність заміни фільтрів в очисниках повітря залежить від моделі. Для офісу бажано вибирати прилади з фільтрами, термін служби яких розрахований на 10 років. Такі розхідники встановлені у пристроях брендів SHARP, Panasonic, Daikin.
Технології Plasmacluster та Nanoe
Чим більше людей у приміщенні, тим вища концентрація патогенів. Отже, потрібне максимальне очищення повітря з додатковою іонізацією. З цими завданнями чудово впораються технології Plasmacluster від SHARP або Nanoe від Panasonic, вбудовані в очищувачі повітря для офісів.
Генератор позитивних і негативних іонів Plasmacluster від SHARP деактивує патогени, у тому числі хвороботворні мікроорганізми, віруси, спори плісняви, алергени й сторонні запахи – сигарет, сміття зі їдальні. Таким чином, у приміщенні створюється атмосфера, близька за якістю до гірської або морської.
Nanoe від Panasonic – це технологія, що є, умовно кажучи, капсулою з великою кількістю радикалів ОН. Холодний електрод конденсує вологу з повітря, а висока напруга створює зі швидкістю 480 млрд/сек частки розміром 5-20 нанометрів, які ефективно позбавляють мікробів молекулярного водню. Завдяки цьому знищується 99,9% патогенів і вірусів, що містяться в офісному повітрі.
Тож, купуючи очищувач повітря для офісу, що відповідає площі приміщення та оснащений необхідними функціями, ви автоматично розв’язуєте чимало питань, пов'язаних зі здоров'ям співробітників. Це своєю чергою позитивно позначається на продуктивності підприємства, а отже, і на його прибутковості.