8 найпоширеніших питань про очищувач повітря для алергіків

Чхання, сльозотеча, закладений ніс, кашель? Ви не самотні! Мільйони осіб в усьому світі страждають від проявів алергії, а надто ті, хто більшість свого часу проводить удома. У цю категорію найчастіше потрапляють діти та літні люди. І все, що залишається, – створити відповідні умови для полегшення їхнього життя.

Цей матеріал буде корисним, якщо ви вже знаєте про очищувач повітря для алергіків, та ще не до кінця впевнені, що він допоможе. Тут ми даємо відповіді на найпопулярніші запити щодо очисника, аби ви зробили потрібні висновки.

Чи може очищувач повітря для алергіків вилікувати?

Сімейні терапевти та спеціалісти з респіраторних захворювань рекомендують застосовувати очищувач повітря від алергенів для полегшення симптомів та покращення загального самопочуття. Основна мета – усунення мікроскопічних частинок з атмосфери всередині приміщень як факторів, що провокують негативні реакції.

При регулярному використанні приладдя з’являється шанс взагалі не мати ознак алергії. Тут важливу роль грає дія на випередження.

Як показують дослідження, значне зниження побутових забруднювачів зменшує потребу в медикаментозному лікуванні. Однак завжди слід покладатися на вказівки особистого лікаря та розглядати очищувач повітря для алергіків як допоміжний засіб.

Які тригери видаляє очищувач повітря для алергіків?

Прилад продуктивно вловлює різноманітні домішки, що викликають небажані симптоми, як-от:

 • пилові кліщі;
 • епітелій тварин;
 • рослинний пилок;
 • спори плісняви;
 • формальдегід;
 • елементи диму;
 • тверді частинки PM.

Ці крихітні порушники спокою надійно вхоплюються фільтрами та не досягають наших органів дихання і слизових.

Де розмістити очищувач повітря для алергіків?

8 найпоширеніших питань про очищувач повітря для алергіків

Пристрій варто застосовувати там, де ви проводите найбільше часу. Наприклад, у спальні. Очисник, розташований на підвищеній поверхні, столі або тумбі, захистить вночі та поліпшить сон.

Орієнтуйтеся й на джерело алергенів. Якщо у вас реакція на шерсть собаки, то експлуатація приладу у приміщенні, де улюбленець найчастіше буває, зменшить кількість збудників.

Чхаєте біля килима у вітальні? Розмістіть апарат там, і він результативно фільтруватиме повітря. На щастя, всі портативні моделі мають вбудовані ролики та ручки для зручного пересування між кімнатами.

Часто подорожуєте машиною? Розгляньте автомобільний очищувач повітря. Також ви можете взяти очищувач повітря для алергіків на дачу або в готельний номер.

Основна умова вдалого розміщення – забезпечення достатньої відстані між устаткуванням та стінами або іншими перешкодами. Це сприяє оптимальному потоку та продуктивному очищенню.

Чи варто використовувати повітроочисник цілодобово?

Сучасний очищувач повітря для алергіків розрахований на цілодобове застосування, яке не завдає шкоди компонентам.

Однак необхідно врахувати рекомендації виробника щодо експлуатації пристрою. Важливо періодично очищати фільтри або змінювати їх відповідно до посібника користувача.

8 найпоширеніших питань про очищувач повітря для алергіків

Аби хвилювань взагалі не було, подбайте про віддалений контроль над обладнанням – керування зі смартфона. Якщо, йдучи з дому, ви забули вимкнути прилад, то це можна зробити без напруження з будь-якого місця через додаток у телефоні. Ви також маєте змогу увімкнути апарат за кілька годин перед своїм поверненням, щоб насолоджуватися чистою атмосферою.

Чи можна вмикати очищувач повітря для алергіків у дитячій кімнаті?

У більшості випадків використання повітроочисника у приміщенні, де перебувають найменші члени сім’ї, – це чудова ідея.

Особливо рекомендується вмикати очищувач повітря для алергіків, коли у малюка є проблеми зі здоров’ям:

 • запалені аденоїди;
 • застуда, астма;
 • бронхіт, пневмонія;
 • труднощі зі сном.

Прилад не лише видаляє алергени з середовища, але й помічний від вірусів, від бактерій тощо.

Якщо у дитячій спостерігається сухе повітря, то очисник з функцією зволоження швидко позбавить й від цієї проблеми.

Завдяки чому повітроочисник є ефективним?

Очищувач повітря для алергіків працює як пилотяг, всмоктуючи не сміття з підлоги, а невидимі забруднення з атмосфери приміщень. Потік проходить через систему з кількох фільтрів, а на виході ви отримуєте чисте повітря. Причому левова частка приладів розроблена так, що брудні маси забираються знизу, а чисті віддаються вгору. Таким чином, мінімізується контакт зі збудниками.

8 найпоширеніших питань про очищувач повітря для алергіків

Головною умовою ретельного очищення є наявність високоякісного фільтра HEPA. Саме він відповідальний за вловлення 99,9% тригерів. Чим вищий клас HEPA, тим дрібніші частинки він затримує. Це витратна складова, яка потребує періодичного оновлення.

Також значним параметром в ефективному очищенні є показник CADR, який зазначається у технічних характеристиках до кожного продукту. Чим вище значення CADR, тим швидше та сумлінніше відбувається знешкодження повітряного сміття.

Різноманітні передові технології в очищенні – додаткова перевага. Наприклад, Plasmacluster Ion System від Sharp або Streamer від Daikin розщеплюють рослинний пилок та спори цвілі.

Як часто потрібно замінювати HEPA-фільтр?

Тут слід орієнтуватися на рекомендації виробника та ступінь засмічення повітря у конкретному місці. Так, наприклад, Sharp за орієнтир тримає кількість 5 викурених сигарет щодня. Навіть за цих, м’яко кажучи, нездорових обставин HEPA від японської компанії сумлінно служить цілих 10 років!

Daikin та Panasonic також оснащуються витривалими вловлювачами. Завдяки чому це можливо, дізнайтеся зі статті – Фільтр-HEPA на 10 років: як це працює і чому вигідно.

Коли мова заходить про моделі очисників середнього сегмента, то приготуйтеся оновлювати складові кожні 6-12 місяців.

Коли працює очищувач повітря для алергіків, чи можна відчиняти вікно?

Для досягнення найкращого результату вікна та двері в кімнаті, де працює очищувач повітря для алергіків, мають бути зачинені. Таким чином ви створите максимальний обіг повітря та знизите концентрацію атмосферних домішок до мінімуму.

Як тільки-но ви відкриєте вікно, пристрій з датчиком пилу моментально зреагує на забруднення, що надходять з вулиці, та посилено їх вилучатиме. Це певною мірою збільшить навантаження на апарат, призведе до зростання шуму та енергоспоживання. Втім, якщо ваш очищувач повітря для алергіків має високу потужність і якісні фільтри, жодних негараздів не буде.

Очищувач повітря для алергіків – атрибут здоров’я

На щастя, сучасні моделі обладнані всім необхідним для продуктивного очищення простору від шкідливих речовин. Зазирнувши у наш каталог, ви знайдете бажане обладнання для повітряної гігієни – https://cleanairlove.com/ochyshchuvachi-povitria/

Усі вироби, представлені в інтернет-магазині CleanAirLove, пройшли суворий контроль якості та забезпечені офіційною гарантією від виробників. А завдяки прямій співпраці з брендами ми пропонуємо товари за найвигіднішими цінами, без зайвих націнок посередників.

Залишилися питання? Зверніться до наших фахівців за персональною безкоштовною консультацією. І ми забезпечимо усім потрібним, щоб жоден алерген не зіпсував ваш комфорт.