Інтернет-магазин CleanAirLove з любов'ю піклується про кожного клієнта. Лозунг компанії - «Я люблю чисте повітря!» Ми пропонуємо кліматичну техніку для дому та офісу.

CleanAirLove - спеціалізований магазин з продажу кліматичної техніки. На нашому сайті Ви можете придбати сучасні прилади для очищення, зволоження, осушення повітря, вентиляції та опалення.

Наші спеціалісти з радістю нададуть Вам кваліфіковану консультацію з вибору техніки та її подальшої експлуатації.

Важливо: ми пропонуємо лише оригінальну продукцію з офіційною гарантією від виробника.

В інтернет-магазині  CleanAirLove діє система знижок для постійних клієнтів.

Переваги інтернет-магазину CleanAir Love

Компанія «CleanAirLove» безпосередньо співпрацює з постачальниками і представництвами торгових марок кліматичної техніки в Україні. Такі прямі контакти дозволяють запропонувати клієнтам вигідні умови співпраці:

  • вартість товарів з мінімальною націнкою;
  • великий асортимент продукції від провідних торгових марок;
  • можливість купити оптимальний варіант техніки;
  • повна гарантія з наданням всіх супровідних документів;
  • доставка по Києву і в будь-який населений пункт України (за винятком Криму і ОРДЛО).

Компанія «CleanAir Love» здійснює поставки кліматичної техніки фізичним особам, комерційним організаціям, підприємствам різних форм власності. Інтернет-магазин підтримує всі форми оплати: банківський переказ, безготівковий і готівковий розрахунок, переказ на банківську карту.

Прямі поставки, наявність необхідних технічних та логістичних ресурсів дозволяють «CleanAir Love» впоратися з великою кількістю замовлень. Не має значення, в який куточок країни виконується відправка: фахівці інтернет-магазину «CleanAir Love» контролюють всі етапи пересування товару на шляху до клієнта, щоб замовлення було отримано вчасно.

Замовте зараз! Отримайте персональну знижку від CleanAir Love!

Виникли питання щодо вибору, експлуатації або установки наявного в інтернет-магазині кліматичного обладнання - телефонуйте.

Менеджери компанії «CleanAir Love» пройшли відповідне навчання і готові дати вичерпні відповіді. Якщо необхідно, допоможуть підібрати варіант з відповідним режимом роботи, який оптимально підійде для Вашего приміщення .