Літо стартувало, а це означає, що на нас чекають спекотні дні та задушливі ночі. Й важко приходиться тому, хто не має стаціонарного приладу для охолодження. Та не варто впадати у відчай! Сучасні переносні апарати подарують полегшення у будь-якому приміщенні.

Портативні пристрої легко переміщуються між кімнатами, а з їхнім монтажем впорається будь-хто відразу після придбання. Залишилося обрати правильний варіант обладнання, яке підходить саме вам.

Для цього ми підготували матеріал "Найкращі мобільні кондиціонери: рейтинг 2024 року". В ньому обов’язково знайдеться бажана модель, що допоможе пережити високу температуру з максимальним комфортом.

У Топ 6 ми представляємо устаткування, опираючись на:

 • ефективність роботи;
 • розширені можливості;
 • рівень шуму;
 • зручність використання;
 • термін гарантії;
 • співвідношення якості та вартості.

Розглянемо основні переваги та ймовірні недоліки, рухаючись від шостого місця і до переможця, найрезультативнішого охолоджувача повітря.

Та перед тим слід зазначити спільні характеристики для всіх нижче згаданих приладів:

 • застосовують екологічний нетоксичний газ R290;
 • оснащені таймером та безпековими функціями;
 • крім сенсорної панелі, керуються дистанційним пультом;
 • мають однаковий клас енергоефективності.

6. Beko BP207С

мобільні кондиціонери рейтинг

Відкриває "Найкращі мобільні кондиціонери: рейтинг 2024 року" бюджетна модель Beko BP207С. Її продуктивності достатньо для охолодження невеликого простору до 18 м², а вбудовані ролики дозволяють без складнощів переміщувати апарат між кімнатами.

Ба більше, Beko BP207С постачається з усім необхідним для швидкого монтажу. Жодних спеціальних навичок чи інструментів непотрібно – просто розпакуйте устаткування та встановіть шланг для відводу тепла у вікно.

Пристрій не лише знижує температуру, а й видаляє до 19 літрів надлишкової вологи на добу та вентилює повітря.

+ Відновлює налаштування після електрозбою.
+ Доступна ціна.
+ Легка вага.
+/– відносно тихий в нічному режимі – 51 дБ(А), але відчутно гучний у звичайному – 65 дБ(А).
невелика потужність охолодження.
немає Wi-Fi-керування.

5. Ardesto ACM-09P-R290-A1

мобільні кондиціонери рейтинг

Продовжує "Найкращі мобільні кондиціонери: рейтинг 2024 року" Ardesto ACM-09P-R290-A1 від українського виробника. Апарат обслуговує вже просторіші приміщення, до 25 м², та має вищу продуктивність. Заряд холодоагенту також трохи більший за попередню модель.

Здатен працювати в екстремально спекотних умовах від +17 до +43 °C. Таку властивість оцінять мешканці верхніх поверхів, де температура сягає неймовірних значень.

Панель лаконічна та зрозуміла. Крім кнопки ввімкнення/вимкнення та зміни режимів Cool, Fun, Dry, містить LED-дисплей з покажчиком поточної температури.

+ Дієвий навіть у надто жаркому середовищі.
+ Невибагливий у догляді.
+ Доступна ціна.
Доволі гучний в експлуатації –  63 дБ(А).
Відсутнє підключення до Wi-Fi.

4. WetAir WPAC-H12KB

мобільні кондиціонери рейтинг

"Найкращі мобільні кондиціонери: рейтинг 2024 року" триває, і на четвертій позиції розташувався ще один співвітчизник, WPAC-H12KB від WetAir. Тут перед нами вже цілий кліматичний комплекс. Крім функцій, згаданих у минулих моделях, апарат має ще й режим обігріву. Тож WetAir WPAC-H12KB замінює не лише спліт-систему влітку, а й зігріває в міжсезоння, приносячи користь цілий рік.

Керується не тільки за допомогою сенсорної панелі на корпусі та пульта ДК, а й через безкоштовний мобільний додаток TuyaSmart у смартфоні.

Комплімент також заслуговує стриманий екстер’єр приладу, виконаний у чорному кольорі. WetAir WPAC-H12KB гарно вписується як в сучасне, так і класичне оформлення приміщень.

+ Більша площа обслуговування – 30 м².
+ Вища потужність охолодження.
+ Система самовипаровування.
+ Стильний дизайн для дому та офісу.
+ Все ще доступна вартість.
Трохи важчий за попередні вироби.

3. Cooper&Hunter CH-M09K6S-WF

мобільні кондиціонери рейтинг

Трійку лідерів у матеріалі "Найкращі мобільні кондиціонери: рейтинг 2024 року" відкриває CH-M09K6S-WF від американської компанії Cooper&Hunter, що чудово зарекомендувала себе на ринку кліматичної техніки.

Завдяки трьом швидкостям повітряного потоку пристрій дарує індивідуальний комфорт та економну роботу в режимі Авто. Неабиякою перевагою для портативного апарата є можливість стишеної експлуатації в нічній програмі, в якій звукове навантаження не перевищує 49 дБ(А).

Cooper&Hunter CH-M09K6S-WF також може похвалитися додатковим очищенням повітря, оскільки оснащений електростатичним фільтром Eco-Fresh. Притягуючи пилинки, уловлювач надійно утримує їх. А в кімнату повертається чистий потік, за який будуть вдячні люди, що схильні до алергії та респіраторних хвороб.

Як і минула модель, CH-M09K6S-WF підтримує дистанційний контроль через спеціальний застосунок, що робить дім більш розумним.

+ Вертикальні жалюзі.
+ 6 щаблів спецзахисту.
+ Низький рівень шуму «More Silence».
+ Антикорозійне покриття теплообмінника BlueFin.
+ Термін гарантії – 24 місяці.
Відсутня опція обігріву.
Для приміщень до 25 м².

2. ​​Electrolux EXP34U338HW

мобільні кондиціонери рейтинг

Друге місце за правом належить багатофункціональному підлоговому кондиціонеру Electrolux EXP34U338HW. Пристрій з успіхом замінить у господарстві спліт-систему, осушувач та обігрівач. Тож для невеликої квартири даний виріб – чудове рішення для економії місця. З ним відпадає потреба купувати та обслуговувати декілька інших приладів для підтримки здорового мікроклімату вдома чи на роботі.

Апарат відрізняється чудовою продуктивністю охолодження 12 000 BTU, обробляючи 390 м³ мас на годину. Дозволяє встановлювати 4 режими функціонування для приємного перебування у просторі. А опція автожалюзі регулює напрямок повітря, яке рівномірно розподіляється по кімнаті. Потік ніжно оповиває без відчуття дмухання вітру. Це особливо приємно під час сну або сидіння за роботою.

Три способи керування та таймер спрощують та оптимізують експлуатацію. А захист бака конденсату при заповненні унеможливлює неприємні ситуації.

+ Ефективний на площі до 35 м².
+ Регульований повітряний потік.
+ Нічний режим.
+ Самодіагностика.
+ 2-річний гарантійний термін.
Звук під час роботи.
Небюджетна ціна.

1. Sinclair AMC-14P

мобільні кондиціонери рейтинг

І очолює "Найкращі мобільні кондиціонери: рейтинг 2024 року" британський пристрій преміумкласу Sinclair AMC-14P. Якби побутовій техніці давали титули, то цей прилад був би щонайменше графом серед портативних апаратів. Тож, якщо ви шукаєте помічника, який відповідав би найвищим стандартам, то він знайдений.

Компанія Sinclair завжди прагнула до виробництва найякісніших мобільних кондиціонерів. Для цього використовується багатоетапний процес перевірки, який підтверджує, що кожен товар задовольняє найвимогливіші очікування. Як доказ – Sinclair забезпечує AMC-14P безпрецедентною 5-річною гарантією!

Пристрій вміє знижувати та підвищувати температуру у приміщенні, паралельно видаляючи зайву вологу. Ще й робить це тихіше за попередню модель.

Крім того, даний екземпляр є рекордсменом з охолоджувальної здатності та швидкості обробки повітря. Апарат краще вгамовує спеку і робить це на доволі пристойній площі 35 м².

Володіє 4 програмами роботи:

 1. автоматичний режим самостійно підлаштовує роботу з огляду на температуру в кімнаті;
 2. низька швидкість працює майже непомітно, створюючи ніжний нічний обдув без різких перепадів;
 3. середня інтенсивність забезпечує оптимальне щоденне використання;
 4. висока потужність стрімко охолоджує простір у спекотний день або зігріває зимового вечора.

Ба більше, Sinclair AMC-14P створює здоровий мікроклімат, відводячи зайву вологу та попереджаючи плісняву та задуху.

+ Охолоджувальна здатність 14 000 BTU.
+ Обробляє 450 м³ повітря за годину
+ Видобуває 70 л конденсату в режимі осушення.
+ Програма Сон.
+ Еталонна якість.
+ 60-місячна гарантія.
Без управління по Wi-Fi.
Висока вартість.

Мобільний кондиціонер – літо без турбот

"Найкращі мобільні кондиціонери: рейтинг 2024 року" продемонстрував, що на ринку представлені різноманітні вироби, які відповідають будь-яким потребам та бюджету. Вибір вдалого апарата залежить від небагатьох факторів, які ми вказали при розгляді моделей.

Якщо у вас досі залишаються сумніви, який портативний прилад для охолодження варто купити, тоді довіртесь професіоналам. Менеджери інтернет-магазину CleanArLove забезпечать усім необхідним для створення затишного середовища.