Очисник повітря для спальні: нюанси, на які слід звернути увагу

Очисник повітря для спальні

Міцний здоровий сон – запорука вашого гарного самопочуття й продуктивності вранці. Сухе повітря, сповнене алергенів, перешкоджає нормальному диханню, провокуючи пересихання слизової оболонки, головний біль, а разом з цим і розлади сну.

Очевидно, що очищувач повітря для спальні необхідний. Проте як вибрати відповідну модель? Розглянемо три важливі критерії.

Іонізація повітря

Напевно, ви помічали, що найміцніший сон буває на природі. У лісі, горах або на морі повітря насичене аероіонами – позитивно і негативно зарядженими частинками, які роблять його свіжим. Але чи знаєте ви, що спати "як на природі" можна й у своєму ліжку?

Достатньо поставити у спальні очищувач повітря з іонізацією, наприклад, з технологіями Plasmacluster від SHARP, Nanoe від Panasonic чи Flash Streamer від Daikin – і ваш сон стане в рази міцнішим вже з першої ночі.

Фільтрування від диму

Повністю усунути з приміщення запах тютюнового диму складно. Він в'їдається в текстиль, меблі, покриття для підлоги і зберігається попри регулярні провітрювання й вологе прибирання.

Концентрація їдкого смороду сильно впливає на сон та самопочуття. Розв’яже проблему очисник повітря від тютюнового диму, відгуки про який є на нашому сайті. Забігаючи наперед, обмовимося: це не якийсь особливий пристрій, а очищувач повітря від сигаретного диму для спальні з вугільним фільтром, що поглинає всі неприємні запахи, у тому числі диму від сигарет або кальяну.

Також позбавитися частинок тютюнового диму в кімнаті допомагає технологія іонізації Plasmacluster.

Тиха робота

Рівень шуму пристрою під час роботи впливає на сон і процес засипання. Деякі люди просто не можуть заснути, якщо чути сторонні звуки. Якщо ви з таких, вибирайте моделі, які працюють тихо й мають інтелектуальний режим подачі потоку повітря.

Так, ледь чутно працює модель SHARP FP-J60EUW. Рівень шуму лише 15 дБ. До того ж пристрій автоматично зменшує потужність подачі повітря та вимикає світлові індикатори, коли людина лягає спати.

Як бачите, вибір очисника повітря для спальні – це відповідальний процес, який має свої нюанси. Перед покупкою зважайте на три опції девайсу: функцію іонізації, фільтрацію від диму й гучність роботи.

Вибравши очищувач повітря для спальні з урахуванням наведених критеріїв, ви забезпечите собі здоровий міцний сон.