Пляшка чистого повітря

Катастрофічна ситуація з екологією у світі стала для підприємливих людей буквально золотим джерелом. Граючи на природному бажанні дихати чистим повітрям, кілька компаній заробили мільярдний капітал, не вклавши жодного цента.

Зокрема, канадська фірма Vitality пропонує стиснене повітря, набране в Скелястих горах, за 30 доларів 8 літрів (160 вдихів). До спеціального контейнера додається розпилювач і маска. Спочатку ідея продажу консервованого повітря була жартом. Але побачивши неймовірний ажіотаж, з яким розкупили першу партію жителі Китаю, Індії та Південної Кореї, директор компанії Мозес Лем поставив реалізацію повітряної продукції на потік.

Сьогодні Vitality щомісяця постачає по 40 тис. пляшок кисню в Китай та Південну Корею, і поступово заволодіває індійським ринком. Поки в цьому регіоні попит на канадське чисте повітря обмежується 10 тис. продукту на місяць.

Після канадців естафету “повітряного фермерства” підхопили британці. Щоправда, тут далася взнаки легендарна англійська скупість: компанія Aethaer продає чисте повітря не пляшками, а склянками. Зокрема, на сайті фірми можна придбати приблизно за 110 доларів за поточним курсом склянку повітря з Йоркширу, Дорсета, Сомерсету й інших зелених провінцій.

Звісно, лідерів обох компаній звинуватити в омані людей і спробі в прямому сенсі "отримати гроші з повітря". На всі звинувачення і канадець Мозес Лем, і англієць Лео Де Уоттс (засновник Aethaer) відповіли приблизно однаково: "Ми продаємо свіже повітря лише тим, хто може собі це дозволити".

На щастя, українці можуть дозволити собі більше, ніж склянку чистого повітря. Завдяки широкому асортименту сертифікованих очищувачів повітря від провідних світових брендів, представлених на нашому сайті, ми щодня створюємо у своїх оселях та офісах мікроклімат, що не поступається високогірному чи морському в тому обсязі, який потрібен саме нам.