Українські мегаполіси, особливо Київ, Харків, Одеса, Дніпро, завжди оповиті смогом. Шкідливі речовини, які виділяють промислові підприємства, транспорт та тепловиробничі установки забезпечили Україні стабільне місце в рейтингу міст із надмірним забрудненням повітря.

Очищувач повітря від смогу

Тверді частинки PM10 та PM2,5, бензол, формальдегіди, толуол, діоксин - лише мала частина того, що витає в атмосфері великих міст. Вплинути на це люди не можуть, тому єдиний спосіб зберегти здоров'я - очищати повітря в приміщеннях, де вони перебувають.

Як очистити повітря від смогу

Єдиний ефективний спосіб - встановити очищувач повітря від смогу. Нині цей прилад для побутових й промислових площ виробляють майже всі бренди, так чи інакше пов'язані з електронікою.

Тренд на очищувач повітря від смогу підхопили навіть вчорашні адепти регулярного вологого прибирання, усвідомлюючи, що у мегаполісі щоденно мити вікна та підлогу фізично неможливо через брак часу та надто вже інтенсивне життя великого міста.

Крім того, доведено: ефективний цей спосіб лише в тому разі, якщо прибирати після кожного провітрювання.

Який очищувач повітря від смогу вибрати

Перша й обов'язкова умова - прилад має бути сертифікований. Наявність цього документа забезпечує якість, на яку ви розраховуєте, і гарантію від виробника на ремонт або заміну в разі несправності.

Крім цього, очищувач повітря від смогу повинен мати:

  • мінімум три ступені фільтрації - попереднього очищення, дезодоруючий, НЕРА;
  • функцію зволоження;
  • функцію іонізації повітря.

Навіщо потрібен фільтр НЕРА

Фільтр попереднього очищення затримує великі частинки пилу і знаходиться на першому ступені фільтрації.

Дезодоруючий (вугільний) фільтр розпізнає та видаляє всі неприємні запахи, зокрема сигаретного диму, наслідків приготування їжі, диму та гару.

Абревіатура НЕРА розшифровується як High Efficiency Particulate Arrestance - високоефективне уловлювання твердих частинок - й повністю виправдовує свою назву, затримуючи отруйні частинки розміром до 0,3 мкм.

Чому іонізація повітря важлива

Якщо коротко, “Іонний душ”, який пропонують, наприклад, унікальні технології Plasmacluster та Nanoe, якраз відповідає за горезвісне вологе прибирання, очищаючи повітря в приміщенні так, що його можна порівнювати з гірським або лісовим.

Генеруючи потоки іонів з продуктивністю від 7 до 25 000 на кубічний сантиметр, очищувач повітря від смогу брендів Sharp та Panasonic (саме про їхні іонізатори йшлося вище) за лічені хвилини вимиває з повітря не тільки отруйні частки та вихлопні гази, а й хвороботворні віруси та бактерії.

А для чого зволожувач?

Сухе повітря саме по собі шкідливе, а насичене смогом становить смертельну небезпеку. Астма, бронхіт, синусит та носова кровотеча - лише верхівка айсберга. Тривале перебування у приміщенні з сухим повітрям загрожує зневодненням, а дефіцит вологи в організмі людини, як відомо, означає летальний результат.

Очищувач повітря від смогу з функцією зволоження дає змогу уникнути цих серйозних проблем. Автоматично створивши оптимальний рівень вологості (від 40 до 60% залежно від типу приміщення), пристрій підтримує його, реагуючи на найменші коливання параметрів.

Таким чином, очищувач повітря від смогу необхідний не тільки для квартир у мегаполісах, а й для будь-яких приміщень, де люди проводять більшу частину часу.

Видаляючи з повітря всі забруднювачі, зокрема тверді частинки, запахи та бактерії, та створюючи комфортний рівень вологості, очищувач стане надійним помічником у створенні здорового мікроклімату у приміщенні.