Виробники побутової техніки пропонують найрізноманітніші очищувачі повітря. Багаторівнева фільтрація, поєднання функцій різних приладів в одному, чудові екстер’єри, зручні панелі керування – все це можна зустріти сьогодні в пристроях для очищення повітря.

Однак, серед розмаїття моделей та їхніх характеристик, можна помітити дещо спільне. Для ефективної роботи будь-якого пристрою необхідний регулярний догляд за фільтром попереднього очищення.

префільтр

Важливість фільтра попереднього очищення

Фільтр попереднього очищення (префільтр) – перша лінія захисту, що виконує найбруднішу роботу, затримуючи найбільші частинки повітряного сміття:

  • ворсинки, волокна;
  • пух, павутиння;
  • шерсть тварин;
  • рослинний пилок.

Таким чином, префільтр дозволяє знизити витрати на технічне обслуговування основних фільтрів. Завдяки попередньому фільтру найдорожчий повітряний фільтр HEPA служить довше, адже не засмічується швидко й працює лише з дрібнодисперсним пилом.

префільтр

Догляд за фільтром попереднього очищення і чому це важливо

У продуманих очищувачах повітря префільтр є багаторазовим та не потребує заміни. Оскільки він затримує більше забруднювачів, то перевіряти й очищати його краще частіше.

Сміття, яке накопичує префільтр, видно неозброєним оком. Його можна прибрати за допомогою пилотяга. Деякі виробники, наприклад, Sharp, дозволяють мити префільтри також у воді.

Фільтр попереднього очищення потрібно позбавляти від бруду раз на місяць. У спальнях та приміщеннях з м’якими меблями й тваринами префільтри забруднюються швидше. Ми рекомендуємо перевіряти фільтр попереднього очищення щотижня та за потреби проводити прибирання.

Очищення гарантує, що префільтр є вільним від сміття, яке перешкоджає потоку повітря. Якщо ж фільтр брудний, потік повітря зменшується, ефективність фільтрації знижується. У такому випадку, двигун пристрою намагається компенсувати повітряний потік та працює інтенсивніше, збільшуючи споживання енергії та створюючи додатковий шум.

префільтр

Таким чином, брудний фільтр попереднього очищення:

  • зменшує ефективність роботи очищувача;
  • підвищує енерговитрати;
  • посилює рівень шуму під час роботи.

Зрозуміло, що здійснювати вчасний догляд за очищувачем повітря вдається не завжди. Однак, вихід із такої проблематичної ситуації все ж знайдено та втілено в моделі очищувача Sharp KI-G75EU-W.

Унікальна функція автоматичного очищення фільтра

Sharp KI-G75EU-W - робот-очищувач нового покоління, що не лише самостійно регулює свою роботу відповідно до умов приміщення, а й автоматично підтримує чистоту префільтра.

префільтр

Автоматичне очищення можливе завдяки конструктивним особливостям KI-G75EU-W. Внизу корпуса розташовані спеціальні щітки та пилозбірник. Коли функцію активовано, фільтрувальна поверхня приводиться у рух та очищається щіточками. Коли пилозбірник заповнюється, засвічується індикатор. І все, що залишається – звільнити пилозбірник від сміття.

Префільтр очищається пристроєм самостійно раз на 48 годин. Періодичне прибирання можна вимкнути, тоді апарат забиратиме пил з фільтра попереднього очищення раз на 720 годин, тобто приблизно раз на місяць.

Під час прибирання на панелі керування засвічується індикатор очищення фільтра та прогрес процесу у відсотках.

Відео нижче демонструє роботу даної функції.

Отже, з моделлю Sharp KI-G75EU-W можна не турбуватися про догляд за фільтром попереднього очищення. Пристрій сам потурбується, аби префільтр був вчасно та ретельно доглянутий:

  • повітря у приміщенні гарантовано чисте;
  • енергоспоживання під контролем;
  • фільтр HEPA та вугільний фільтр захищені.

В інтернет-магазині CleanAirLove можна дізнатися про додаткові корисні функції та вигідно купити очищувач повітря KI-G75EU-W.