Сьогодні якість повітря має особливе значення. Адже йдеться не просто про комфортний мікроклімат, а про запобігання хворобам і захист здоров'я.

Японська компанія Sharp, що більше сторіччя успішно створює інновації в області побутової техніки, здійснила технологічний прорив та вивела процес очищення повітря на новий рівень.

У 2008 році наукова спільнота визнала біполярний генератор іонів Plasmacluster – розробку японських інженерів компанії Sharp – передовою технологією. З часом надійність біполярної іонізації лише підтвердилась, а її позитивний ефект засвідчили користувачі у всьому світі.

Plasmacluster – природна технологія

Для чого потрібна іонізація

Нашим легеням важливо дихати корисним насиченим повітрям. На березі моря, в лісі чи біля водоспаду дихається легко, тіло наповнюється енергією, а думки – оптимізмом. Такий ефект зумовлений дією повітряних іонів, негативно (O₂-) та позитивно (H+) заряджених, що перебувають у рівномірному балансі.

Натомість переважний час ми перебуваємо у замкненому просторі з іншими людьми та неодноразово вдихаємо те саме повітря, до якого постійно додаються шкідливі домішки. Іншими словами, в такому повітрі кількість іонів може бути в сотні раз нижчою, ніж у природному середовищі, тому у результаті маємо:

 • втому, млявість, сонливість;
 • зменшення опірності імунітету;
 • порушення обмінних процесів на клітинному рівні;
 • захворювання органів дихання, серцево-судинної та нервової системи;
 • сухість шкіри, появу зморшок, тьмяність волосся.

Plasmacluster – природна технологія

Чи може іонізація бути шкідливою?

Для розв’язання проблеми дефіциту іонів переважна більшість виробників очищувачів повітря використовує у своїх продуктах уніполярний іонізатор, що генерує негативно заряджені іони (O₂-) за допомогою високовольтних розрядів.

Такий тип іонізації є недорогим та простим у виробництві. Його використання, тим не менш, може мати негативні наслідки. У великій кількості іони лише з негативним зарядом можуть:

 • утворювати токсичний для людей та тварин озон;
 • накопичувати забруднення, сприяючи налипанню бруду на поверхні;
 • посилювати напади алергії та астми.

Однополярну іонізацію однозначно протипоказано проводити в приміщенні з людьми, що страждають на хронічні чи респіраторні хвороби, та дітьми.

Plasmacluster – природна технологія

Чому Plasmacluster – найкращий іонізатор

Очищувачі повітря Sharp, обладнані біполярними іонізаторами Plasmacluster, працюють інакшим чином.

 1. Спеціальний пристрій утворює плазмову хмару, через яку проходить очищене повітря.
 2. Молекули води (Н₂О), що містяться у повітрі, розбиваються на негативні (O₂-) та позитивні іони (H+).
 3. Утворені іони мають високу щільність та активно поширюються у приміщенні, досягаючи кожного куточка.
 4. Зіштовхуючись з молекулами води, іони утворюють кластери, що прикріплюються до алергенів, мікроорганізмів, молекул запахів.
 5. Перетворюючись у гідроксильні радикали (ОН-), кластери руйнують патогени та шкідливі речовини на молекулярному рівні.

Концентрація та баланс іонів Plasmacluster є відтворенням природного середовища, тому абсолютно безпечні й не створюють ризику для здоров’я.

Plasmacluster – природна технологія

Ефективність іонізації Plasmacluster від ​​Sharp

Протягом років біполярна іонізація вивчалася різними науковими інституціями США, Великобританії, Японії, Китаю, Німеччини, Кореї.

Ми наводимо лише деякі дослідження, що доводять ефективність та надійність очищення повітря за допомогою іонізатора Plasmacluster.

Пригнічення активності алергенів (екскременти пилового кліща)

Дослідження проведено: ITEA Inc.
Об'єм приміщення: 25 м³
Об'єкт випробування: алергени з фекалій та залишків пилового кліща.
Результат випробування: зменшення алергену на 99 % за 51 хвилину.
Випробування проводилося з використанням FP-F30 з щільністю 7 000 іонів/см³.  KC-F32EUW – модель очищувача ​​Sharp з аналогічним генератором іонів.

Зниження статичної електрики

Дослідження проведено: Sharp Inc.
Об'єм приміщення: 41 м³
Метод випробування: вимірювання часу, необхідного для того, щоб металева чутлива пластина, заряджена до 5 кВ, зменшила заряд до 0,5 кВ при опроміненні іонами Plasmacluster.
Результат випробування: для FP-F30 зі щільністю 7 000 іонів/см³ знадобилося 13 хвилин, для KI-A60 зі щільністю 25 000 іонів/см³ – 2,7 хвилини. FP-J30EU-A, KI-G75EUW – моделі очищувачів ​​Sharp з аналогічними генераторами іонів.

Видалення стійкого запаху сигарет

Дослідження проведено: Sharp Inc.
Об'єм приміщення: 41 м³
Метод випробування: дезодорація зразка тканини, просякнутого компонентами запаху сигарет і опроміненого іонами Plasmacluster. Оцінювання за допомогою методу 6-рівневої індикації інтенсивності запаху.
Результат випробування: дезодорація до непомітного рівня для FP-F30 зі щільністю 7 000 іонів/см³ – 90 хвилин, для KI-A60 зі щільністю 25 000 іонів/см³ – 55 хвилин. FP-J40EUW, KI-G75EUW – моделі очищувачів ​​Sharp з аналогічними генераторами іонів.

Надання шкірі осяйного блиску

Дослідження проведено: Soiken Inc.
Об'єм приміщення: 41 м³
Об'єкт випробування: 21 жінка, віком від 36 до 63 років.
Результат випробування: ефект здорової шкіри, що досягається за 20 хвилин за допомогою KI-A60 зі щільністю 25 000 іонів/см³. FP-J60EUW – модель очищувача ​​Sharp з аналогічним генератором іонів.

Пригнічення активності вірусів

Дослідження проведено: Інститут Пастера в Хошиміні, В'єтнам
Об'єм приміщення: 25 м³
Об'єкт випробування: тип вірусу, що передається повітряно-крапельним шляхом.
Результат випробування: 99 % зниження за 18 хвилин.
Випробування проводилося з використанням KI-A60 з щільністю 7 000 іонів/см³. KC-D60EUW – модель очищувача ​​Sharp з аналогічним генератором іонів.

Plasmacluster – природна технологія

Пригнічення активності повітряно-крапельних мікробів

Дослідження проведено: Japan Food Research Laboratories
Об'єм приміщення: 25 м³
Об'єкт випробування: тип мікробів, що переноситься в повітрі.
Результат випробування: зменшення на 99 % за 51 хвилину.
Випробування проводилося з використанням FP-F30 з щільністю 7 000 іонів/см³. FP-J30EU-B – модель очищувача ​​Sharp з аналогічним генератором іонів.

Зменшення росту цвілі

Дослідження проведено: компанією Shokukanken Inc.
Площа приміщення: 20 м²
Об'єкт дослідження: вінілхлоридна плита з пліснявою у випробувальному просторі.
Результат випробування: через 3 дні ріст цвілі зупинився.
Випробування проводилося з використанням KI-A60 з щільністю 25 000 іонів/см³. KC-G60EUW – модель очищувача ​​Sharp з аналогічним генератором іонів.

Plasmacluster – природна технологія

Отже, біполярна іонізація Plasmacluster на сьогодні є найбезпечнішим та найнадійнішим способом нормалізації повітря в сучасних умовах.

В інтернет-магазині CleanAirLove представлені очищувачі повітря Sharp з біполярной іонізацієй Plasmacluster різних розмірів та потужностей за доступною ціною. Ми радо проконсультуємо та надамо вигідні умови для оплати.