Рівень забруднення повітря - Луцьк.

Оберіть населений пункт:

Україна, Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Кривий Ріг, Житомирська область, Мукачеве, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львів, Миколаїв, Ізмаїл, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, ТернопільУжгород, Харків, Херсон, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Експерти регулярно фіксують випадки зростання рівня забруднення повітря в Луцьку. Нещодавно Волинське відділення лабораторного центру МОЗ України провело дослідження, яке встановило, що концентрація аміаку, сірководню та фенолу в окремих районах міста перевищувала допустиму норму в десятки разів. Слідкувати за індексом якості повітря у Луцьку допомагають 19 станцій наземного моніторингу, а також системи супутникового спостереження, за результатами роботи яких складається онлайн карта забруднення повітря Луцька та прилеглих населених пунктів.

Джерела забруднення повітря у Луцьку.

В адміністративному центрі Волинської області розташована достатня кількість підприємств машинобудівної, металообробної, нафто- та газодобувної, будівельної та легкої промисловості. На сьогоднішній день перелік факторів, що негативно впливають на якість повітря в Луцьку, виглядає наступним чином:

  • автомобілебудівна галузь – Луцький автомобільний завод;
  • хімічне виробництво – завод пластмасових виробів;
  • неякісна утилізація відходів – сміттєвий полігон у селі Брище;
  • антропогенна складова - комунальне господарство, транспорт, будівництво.

Протягом останніх кількох років збільшилася кількість скарг лучан на смердючий запах, який відчувається практично на всій території міста. На думку фахівців-екологів, це неприємне явище не лише заважає комфортному існуванню, а й підтверджує наявність великого обсягу токсичних речовин у повітряному середовищі, що незмінно спричинить значне погіршення якості життя всіх мешканців.

Способи вирішення проблеми.

Позбавити свій будинок від шкідливих домішок допоможуть сучасні кліматичні пристрої, здатні вловлювати дрібнодисперсні частинки, алергени, формальдегіди та ароматичні сполуки у приміщенні. Очищувачі повітря SHARP UA-HD40E-L і SHARP UA-HD50E-L з дезодоруючим фільтром і функцією зволоження дозволять вам дихати на повні груди, не турбуючись про рівень РМ 2.5 за вікном. Компактне обладнання забезпечить належну якість повітря, усуне бактерії, віруси, плісняву та сторонні аромати, в автоматичному режимі підтримуючи здоровий мікроклімат квартири, ресторану чи офісу.