Забруднене повітря в Мукачеві - карта

Оберіть населений пункт:

Україна, Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Кривий Ріг, Житомирська область, Мукачеве, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львів, Миколаїв, Ізмаїл, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Займаючи вигідне географічне положення, Мукачеве з давніх-давен служило своєрідними воротами між Заходом і Сходом, Півднем і Північчю, через які протягом століть проходили торговельні шляхи. Це дало значний поштовх до розвитку міста, починали з’являтися промислові та торгові підприємства, створювались фабрики по випуску черепиці, цегли.

Рівень забруднення повітря в Мукачеві

Стандартні системи моніторингу не завжди фіксують перевищення норм забруднюючих речовин, але новітнє обладнання показує, що забруднення повітря  частками РМ 2.5 перевищує норми в декілька разів. Безпечним вважається рівень не вище за 50 одиниць. В Мукачеві фіксуються показники в 153 одиниці.

Як забруднене повітря шкодить здоров’ю

РМ 2.5 - це дрібнодисперсний пил розміром 2,5 мкм, який знаходиться в атмосфері у зваженому стані та має декілька походжень. Найголовніше джерело – транспортні засоби та викиди від роботи двигунів. Також великий вплив на рівень кількості часток РМ 2,5 мають виробничі підприємства (особливо цементні, цегляні). До природного походження РМ 2,5 мають відношення ерозія ґрунту, пилок від рослин, лісові пожежі та органічне випаровування.

У день середньостатистичний городянин вдихає 200 мільярдів частинок РМ2.5. Частина з них відкладається в легенях. І якщо з одноразовим навантаженням організм впорається, то з постійним забрудненням повітря – навряд чи, тому потрібно створювати безпечний простір в будинку.

Як захистити себе та рідних від забрудненого повітря

Радимо звернути увагу на японські очищувачі повітря Sharp.  Вони оснащені унікальною технологією Plasmaclaster, яка знищує бактерії та пил в приміщенні. Завдяки системі, яка виділяє іони Plasmacluster, повітря очищується, нейтралізуючи бактерії, віруси, цвіль, запахи та гар. Важливим є і те, що за допомогою очищувача можна видалити пил зі стелі та стін. За допомогою плазмового розряду пристрій генерує ті ж позитивні (+) і негативні (-) іони, які зустрічаються в природі. Завдяки цьому нейтралізується статична електрика, що дозволяє видалити пил та інші шкідливі домішки з поверхонь, які недостатньо протерти ганчіркою.

Очищувач повітря від мікробів чудово справиться з очищенням повітря в помешканні. Завдяки іонам Plasmaclaster забруднене повітря, алергени, віруси, бактерії ефективно нейтралізуються. Шкідливі мікроби і алергени ефективно видаляються не тільки з повітря, але і з важкодоступних куточків, включаючи меблі і тканини. Також ця модель буде відмінним помічником в побуті, якщо в приміщенні з’явилися сторонні запахи та важко дихати із-за пилу та гару.

Очищувач повітря з функцією зволоження нормалізує ріень вологості в помешканні протягом опалювального сезону, що є важливим для підтримки здорового середовища в приміщенні.

Також ця модель має інтелектуальну систему управління, яка перемикає режими автоматично (знижує швидкість роботи, вимикає зволоження, відключає підсвічування), якщо в приміщенні вимкнуто світло або немає людей.