Повітроочисники, нарівні з фільтрами для води, стали чимось звичним та першочерговим. Та коли справа доходить до купівлі, тут дуже легко розгубитися. Чим ця модель краща за іншу? Чому цей очисник коштує дорожче за той?
У цьому матеріалі ми докладно розглянемо головні нюанси, які слід враховувати при виборі. Отже, очищувач повітря як вибрати ідеальний варіант для своїх потреб. А в кінці на вас чекає ще декілька допоміжних рекомендацій.
1. Визначте область застосування
Здебільшого ринок повітроочисників складають універсальні апарати. І ви не сильно схибите, купуючи кліматичний комплекс, що може застосовуватися як вдома, так і в майстерні. Та все ж, від того, де буде залучатися пристрій, залежить, на які основні опції необхідно зважати при придбанні. Цей підхід і гроші зекономить, і забезпечить всім потрібним для ефективного прибирання.
Очищувач повітря як вибрати для житлового приміщення
Використання кондиціонера влітку або активність центрального опалення взимку, вочевидь, висушують атмосферу жител. У такому випадку буде доцільним купити очищувач з функцією зволоження.
Якщо ж найсерйознішою проблемою ви вважаєте дрібнодисперсний пил, який через легені потрапляє в кровотік і завдає непоправної шкоди здоров’ю, то прилад з HEPA-фільтром – те, що допоможе.
Цей висококласний уловлювач також дієвий проти всіх домашніх алергенів: від епітелію собаки під час розчісування до пилових кліщів у спальні. Оскільки ми згадали про місце для сну, то під час пошуку очисника не забудьте поцікавитися його рівнем шуму. У продажі є моделі, які не заважають відпочинку, як-от Daikin MC55W.
Очищувач повітря як вибрати для робочого середовища
Легко припустити, що комп’ютери та копіювальні машини складають частину офісного життя. Аби знизити статичне навантаження, вмикайте пристрій з іонізацією.
Крім того, чим більше у робочому просторі перебуває людей, тим вищим є ризик поширення повітряно-крапельних інфекцій. Тут стане в пригоді біполярна іонізація, як в Sharp FP-J80EUW.
Очищувач повітря як вибрати для комерційного об'єкта або громадського місця
У тренажерній залі, де часто турбують сторонні запахи, застосовуйте потужний апарат з фільтром з активованого вугілля. Такі моделі знайдуться тут - https://cleanairlove.com/ochyshchuvach-povitria-vid-zapakhiv/
Готельний номер не завадить прибрати після відвідувачів, використовуючи швидке очищення з програмою "Іонний душ", яким оснащується Sharp KI-G75EUW.
Якщо повітроочисник вмикається у шкільному класі, то варто продумати наявність "Блокування від дітей", а от іонізація тут буде зайва.
Звичайно, можна знайти й універсальні моделі, обладнанні усім необхідним для створення дружньої для легень атмосфери. Та ми пропонуємо підходити до справи усвідомлено, аби отримати те, що справді корисно. Саме область застосування визначає подальші пошуки: додаткові функції та технології очищення.
2. З’ясуйте розмір середовища
При виборі кліматичної техніки важливо також врахувати розмір приміщення. Плануєте експлуатувати апарат у різних локаціях? Відштовхуйтесь від площі найпросторішої кімнати.
Зазвичай пристрої призначаються для малої, середньої та великої зони, від 16 м² до понад 80 м². Виробники очисників не забувають і про водіїв, які проводять багато часу в автомобілі.
Наприклад, Panasonic F-GPT01RKF здатний швидко освіжити повітря в авто, адже розрахований на простір до 3 м².
А от надпотужний Daikin MCK70ZH може очистити та зволожити середовище майже на 100 м². Його доцільно залучати, наприклад, у будинку або конференц-залі.
Дізнайтеся про очищувач повітря як вибрати за площею обслуговування, керуючись меню ліворуч, в інтернет-магазині CleanAirLove.
3. Зважте на швидкість очищення
На наступний показник більшість людей не звертає уваги. Хоч він не менш значущий за розмір приміщення. Ми радимо обов’язково зауважувати значення CADR (clean air delivery rate). Цей параметр вказує на швидкість подачі чистого повітря. Чим він вищий, тим спритніше і ретельніше прилад очищає атмосферні потоки.
Наприклад, апарат з CADR – 450 м³/год видалить забруднення на площі 60 м² набагато швидше за модель з CADR – 270 м³/год.
Дана величина вказується у технічних характеристиках до кожного повітроочисника. У нашому магазині цю інформацію можна побачити на сторінці товару праворуч.
4. Порахуйте вартість обслуговування
Очищувачі повітря потребують регулярного технічного догляду. Це важливо для їхньої ефективної роботи. З часом фільтрувальні матеріали засмічуються і вимагають заміни. Варто це врахувати перед покупкою обладнання. Адже в майбутньому доведеться докуповувати фільтри, які коштуватимуть додаткових грошей.
Нерідко споживачі не усвідомлюють, що стають власниками приладу, складові якого слід оновлювати раз на 3 місяці. Натомість у продажі є моделі з довговічними карбоновими та HEPA фільтрами, які чудово працюють до 10 років.
Якщо ж ви вже зупинили свій вибір на апараті, котрий передбачає часту заміну фільтрів, то рекомендуємо одразу придбати змінні аксесуари – https://cleanairlove.com/aksesuary/
Це допоможе очищувач повітря як вибрати, так і забезпечить безперервне користування.
5. Проаналізуйте додаткові опції
Зверніть увагу на моделі, які переходять у режим очікування, коли сенсори не виявляють забруднень навколо. Корисною також є здатність активації роботи, якщо у кімнату заходить людина, такий датчик присутності є в Sharp KC-G60EUW.
В перспективі автоматичний або інтелектуальний режими допомагають заощаджувати електроенергію, оскільки пристрій працює не постійно, а коли це справді необхідно.
Також ви не помилитеся, якщо придбаєте прилад з таймером, який програмується на ввімкнення та вимкнення. Він також забезпечує гнучке та ощадливе використання.
Бонус-поради: очищувач повітря як вибрати
Оберіть інтерфейс керування
Зручність та простота експлуатації часто виявляються ключовими факторами при виборі пристрою. Тому виробники пропонують різні способи контролю, щоб кожен користувач міг підібрати для себе максимально комфортну модель:
- механічні кнопки підходять тим, хто не любить складні технології;
- сенсорна панель – для любителів сучасного стилю та легкого догляду;
- пульт ДУ – для зручного використання на відстані;
- керування зі смартфона не тільки встановлює налаштування, а й дає змогу отримувати звіти про якість повітря.
Зважте на рівень шуму
На жаль, ще не винайшли прилад, який би при очищенні не видавав жодного звуку. Та, на щастя, все ж є моделі з прийнятним звуковим навантаженням. Такими є екземпляри, що видають 15-20 дБ(А) і не заважають спати.
Однак, слід зауважити, низький рівень шуму означає роботу з найменшою результативністю. Тому залиште тихий режим лише для ночі.
Дослідіть відгуки користувачів
Останній, але не менш важливий, етап – перегляньте оцінки покупців та рецензії експертів. Досвід інших людей повідомить цінну інформацію про те, як функціонує обраний прилад у справжніх умовах. Не гребуйте й відеооглядами та розпаковками. Іноді фото не передають реальні габарити, відтінок або фактуру.
Впевнені, рекомендації "Очищувач повітря як вибрати за 5 кроків" допоможуть знайти такий апарат, який створить здорову та безпечну атмосферу. При цьому користування ним приноситиме лише задоволення.
Залишилися сумніви або питання? Наші менеджери нададуть кваліфіковану консультацію та підберуть пристрій, що відповідає вашим потребам і бюджету. Звертайтесь!