мобільний кондиціонер

Одна з основних причин відмови від покупки спліт-системи - складність настінного монтажу та великі габарити обладнання. В цьому випадку на допомогу прийде мобільний кондиціонер, який розміщується прямо на підлозі, практично в будь-якій точці квартири або офісу. З огляду на здатність більшості моделей не тільки охолоджувати, але і обігрівати повітря, присутність подібного девайса створить комфортні умови для роботи та відпочинку як в спеку, так і в холодну пору року.

Особливості конструкції переносного кондиціонера

Мобільний кондиціонер являє собою компактний моноблок, що переміщається за допомогою ручок і невеликих коліщаток, встановлених в нижній частині корпусу. Важливим елементом пристрою є повітропровід, через який з кімнати видаляється надлишкове тепло. Необхідно так розташувати електроприлад, щоб забезпечити вивід гнучкої труби за межі будинку - у вікно, дверний отвір, вентиляційну шахту або отвір в стіні. Для оптимальної циркуляції повітряних мас і повноцінної роботи кондиціонера, відстань від нього до предметів та меблів має становити як мінімум 30 см.

Портативний мобільний кондиціонер відрізняється малими розмірами, завдяки чому його можна забрати з собою при виїзді з орендованого житла, взяти на дачу або поставити в робочому кабінеті в період літньої спеки. Моноблок не споживає багато електроенергії, тому сума оплати за електрику якщо і зросте, то зовсім незначно. Застосований у виробах холодоагент R290 відноситься до безпечних речовин, не виділяє токсинів, та абсолютно нешкідливий для озонового шару планети.

Критерії вибору мобільного кондиціонера

Головний параметр, який відповідає за ефективність мобільного кондиціонера, - це його холодопродуктивність. Розрахувати її можна за формулою: 1 кВт на 10 кв. м оброблюваної площі. Однак розрахована величина матиме вельми приблизне значення. Для більш точного результату краще звернутися за консультацією до професіоналів.

Перерахуємо інші функції, що безпосередньо впливають на зручність експлуатації підлогового кондиціонера:

  • Гучність. Деякі екземпляри можуть видавати відчутний гул при роботі на максимальній потужності. Обов'язково уточніть цю характеристику в технічному паспорті виробу, щоб в подальшому не відчувати дискомфорту.
  • Кількість режимів. Крім охолодження і обігріву, мобільні кондиціонери очищають атмосферу приміщення від зважених часток, позбавляють від зайвої вологи та мають можливість працювати у форматі вентилювання.
  • Управління. Залежно від вартості моделі, настройка температури може здійснюватися за допомогою кнопок і ручних регуляторів, або електронним способом, з використанням сенсорного екрану і дистанційного пульта.
  • Додаткові можливості. Таймер, вбудовані жалюзі для направлення потоку, наявність нічного режиму і автоматичний контроль за станом повітряного середовища істотно полегшують обслуговування мобільного кондиціонера.
  • Репутація бренду. У категорії переносних пристроїв найкраще себе зарекомендувала продукція торгових марок Ardesto, Ballu, Cooper&Hunter, WetAir. Це надійна і якісна техніка, яка без проблем служитиме вам багато років.

Де купити мобільний кондиціонер

Замовляйте мобільні кондиціонери з доставкою додому по Києву та Україні в інтернет-магазині https://cleanairlove.com/. Наші фахівці підберуть модель відповідно до квадратури кімнати та вашими побажаннями за ціною. Працюємо з фізичними особами та організаціями з наданням повного пакету документів. Офіційна гарантія на весь асортимент.