Якщо Ви або ваша дитина схильні до алергії, або у вас спостерігаються проблеми зі шкірою і турбують часті застуди, однією з причин таких нездужань може бути неналежний стан повітря в квартирі. У нашій статті ви знайдете рекомендації, як вибрати мийку повітря, щоб створити максимально комфортні умови для всіх членів сім'ї, при цьому не переплачуючи за непотрібні Вам опції.

мийка повітря

Як можна «вимити» повітря

Побутові мийки повітря бувають двох типів: зі зволожуючими дисками або зі зволожуючим фільтром. Незалежно від конструкції, в кожному приладі передбачений контейнер з водою. У першому випадку повітря проходить через стільникові диски, які зафіксовані на осі, яка обертається разом з дисками, у другому - проходить крізь утворену під тиском водяну завісу. Очищені потоки надходять назад в приміщення, а бруд, пил і алергени намокають і залишаються всередині пристрою. Саме так і відбувається «промивання» повітря. Принцип дії аналогічний природному очищенню повітря під час дощу.

Кому потрібна мийка повітря для будинку

Мийка повітря являє собою універсальне кліматичне обладнання, у якого немає ніяких протипоказань. Компактний агрегат можна поставити в спальні, дитячій кімнаті або робочому кабінеті - завдяки принципу природного зволоження, простір не перенасититься вологою, і в кімнаті ніколи не буде з’являтись сирість.

Подібна техніка безсумнівно стане в нагоді тим, у кого:

  • є чутливість на пил, пилок рослин і тютюновий дим;
  • регулярно пересихають слизові, що виражається в закладанні носа і почервоніння очей;
  • розсихаються дорогі меблі, паркет, починають відшаровуватися шпалери від стін;
  • зберігаються музичні інструменти з дерев'яним корпусом;
  • в будинку живуть домашні улюбленці вкриті шерстю або пір’ям.

Як бачите, цей список цілком можна застосувати до кожного з нас, а значить, покупка мийки повітря - оптимальне рішення для всіх, хто піклується про здоров'я і благополуччя своїх близьких.

На що звернути увагу

Як і перед придбанням інших домашніх гаджетів, вибираючи мийку повітря необхідно орієнтуватися на технічні параметри конкретної моделі. Перерахуємо найважливіші з них.

Продуктивність

Під цим терміном прийнято розуміти кількість води в грамах, яке випаровується з приладу у повітря протягом 1 години. Більшість мийок з об'ємом резервуара 5-7 л мають продуктивність 300-500 г / год, що є достатнім для обробки площі до 50 кв. м.

Режими роботи

У різних моделях може бути від 2 до 5 програм. Регулювання відбувається механічним або електронним способом. Мийки повітря з дисплеєм мають дорожчу ціну, проте дозволяють контролювати процес зволоження, і оперативно вносити коригування.

Додаткові функції

Важливим є наявність електронного гігрометра, а також можливість задавати необхідну вологість повітря і підтримувати її автоматично (електронний гігростат). Мийки повітря Boneco, наприклад, додатково оснащуються антибактеріальним іонним стрижнем, який за рахунок виділення іонів срібла значно знижує ріст бактерій в резервуарі з водою.

Приємним бонусом для шанувальників ароматерапії буде контейнер для ароматичних масел.

Топ мийки повітря - це повноцінні кліматичні комплекси, оснащені іонізатором, знезаражувальною УФ-лампою і іншими девайсами, призначеними для формування сприятливого мікроклімату в кімнаті.

Як вибрати мийку повітря по бренду

Кращими мийками повітря традиційно вважаються вироби Boneco, Electrolux, Venta. Причому визнаним лідером, на думку простих покупців і фахівців, виступають зволожувачі-мийки повітря бренду Boneco. Продукція цієї компанії ідеально поєднує в собі високу потужність з доступною вартістю, не вимагає складного догляду, не потребує витратних матеріалах і відрізняється сучасним, ергономічним дизайном.

Вибрати модель і прочитати реальні відгуки на мийки повітря Ви можете в інтернет-магазині CleanAirLove. Оформляйте замовлення на сайті, і ми доставимо вподобаний Вам екземпляр у будь-який район Києва (з можливістю установки і запуску) або в інше місто України.