Огляд осушувачів повітря

Про підвищений вміст вологи в приміщенні свідчать вельми красномовні ознаки: запах вогкості, цвіль і темний наліт на стінах, краплі що стікають по вікну, деформація підлогових покриттів. Жити в таких умовах не тільки неприємно, але ще й небезпечно для здоров'я. Уникнути появи негативних наслідків допоможе побутової осушувач повітря - електричний прилад, який формує комфортний рівень вологості без зміни температури всередині кімнати. Ми порівняли пропозиції різних виробників і склали власний ТОП-5 моделей, які можуть претендувати на звання кращих в даній категорії кліматичної техніки.

Осушувач повітря WetAir

Осушувач повітря WetAir WAD-1225L

Потужний агрегат української торгової марки WetAir WAD-1225L - гідний конкурент відомим брендам, що володіє, при цьому, набагато меншою вартістю. Велика площа обслуговування до 60 кв. м, продуктивність 25 л/сут і обсяг контейнера 8 л дозволяє використовувати його при осушенні самих сирих і «запущених» локацій: підвалів, будинків після ремонту або затоплення. Конструкція комплектується зливним шлангом довжиною 3.2 м. Для отримання максимального ефекту виробник передбачив 3 формату роботи:

  • осушення повітря з автоматичним збереженням результату;
  • сушка одягу після прання;
  • безперервна сушка в нічному режимі.

Наявність LED дисплея та продумана індикація роблять експлуатацію осушувача повітря WAD-1225L простою і зрозумілою для кожного члена сім'ї.

Осушувач повітря MYCOND

Осушувач повітря MYCOND Roomer 20

Модель Roomer 20 відомого британського бренду Mycond характеризується непоганими для своєї ціни волого-конденсуючими властивостями (видаляє до 20 л води на добу) і здатна обробляти ділянки житла площею до 40 кв. м. З усіх моделей рейтингу тільки даний екземпляр оснащений іонізатором, що в рази підвищує його функціональність, дозволяючи не тільки зволожувати, а й очищати внутрішній простір від хвороботворних мікробів. Слід зазначити невисоку споживану потужність осушувача повітря MYCOND Roomer 20, можливість підключення до системи «розумний дім», блокування від дітей і хорошу мобільність за рахунок встановлених внизу роликів і ергономічних ручок для простоти пересування.

Осушувач повітря Gorenje

Осушувач повітря Gorenje D20M

Компактний та легкий девайс (вага моделі всього 14 кг) привернув нашу увагу не тільки технічними параметрами (продуктивність - 20 л/в день, зона охоплення - 52 кв. м., 3 швидкості роботи), а й своїми показниками безпеки. При аварійному збої в електромережі виріб самостійно відключається, і відновлює процес у тому ж режимі відразу після подачі струму. Додатковий захист компресора забезпечує опція виявлення протікання холодоагенту. Автоматичне відтавання запобігає утворенню шару інею на випарнику, щоб ви могли застосовувати осушувач повітря Gorenje D20M в умовах низьких температур. «Мінус» - обсяг ємності для конденсату складає всього 3 л, а для приєднання до зливу шланг доведеться купувати окремо.

Осушувач повітря Cooper&Hunter

Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD2-30LD

Торішня розробка CH-D014WD2-30LD від лідера клімат-контролю в США Cooper&Hunter - повноцінний «погодний» комплекс, який буде строго стежити за вологістю в вашій квартирі. Поєднання високої продуктивності 30 л/сут і відмінного повітрообміну 220 куб. м/год гарантує якісне осушення і активну циркуляцію повітряних потоків на площі до 42 кв. м. Про наповнення резервуара в 5.5 л попередить звуковий сигнал, при цьому сам пристрій припинить свою роботу. У корпусі осушувача повітря Cooper&Hunter CH-D014WD2-30LD встановлений електростатичний фільтр, який ловитиме дрібнодисперсні частинки пилу, диму й аерозолів для поліпшення атмосфери в будинку. Регулювання рівня вологості здійснюється в межах від 35% до 80%.

Осушувач повітря TROTEC

Осушувач повітря TROTEC TTK 69 E

Останній учасник огляду являє собою зразок знаменитого німецького практицизму і візуальної естетики. Його невеликі розміри ніяк не перешкоджають виконанню основного завдання: підтримувати оптимальну вологість у вітальнях, спальнях, приватних бібліотеках й кабінетах до 45 кв. м. Завдяки універсальному дизайну, виріб гармонійно впишеться в будь-який стиль оформлення інтер'єру. Безсумнівна перевага приладу полягає в низькому енергоспоживанні, майже безшумної роботі, контролі водяної пари за рахунок вбудованого гігростата, запрограмованому «авто-рестарті» при відключенні електрики. Осушувач повітря TROTEC TTK 69 E - продукт luxury-сегмента, що підтверджується його вельми високим цінником.

За більш детальною інформацією про ці та інші види осушувачів повітря звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину CleanAirLove, Київ, Україна. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть визначитися з вибором.