Далеко не у кожного міського жителя є можливість дихати чистим, корисним для здоров'я повітрям. Вихлопні гази і промисловий смог за вікном, токсичні виділення від будівельних або меблевих матеріалів, звичайний домашній пил і невидимі оку спори грибів ... Якщо у ваші легені регулярно потрапляє настільки неприємний «коктейль», про хороше самопочуття рано чи пізно доведеться забути. Змінити ситуацію на краще допоможе компактний очищувач повітря, ефективність роботи якого доведена численними дослідженнями і тисячами відгуків задоволених користувачів.

Очищувач повітря - що це таке?

Принцип роботи електроприладу закладений в самій його назві. Очищувач повітря - це пристрій, призначений для для прибирання шкідливих домішок і поліпшення якості повітря всередині приміщення. Бажаного результату досягають за рахунок проходження повітряних потоків крізь багатоступеневу систему фільтрації, з подальшою іонізацією, озонацією і зволоженням (якщо ці функції передбачені виробником). Залежно від вбудованих функцій, ви можете вибрати найбільш комфортний для себе режим роботи, підлаштувавши прилад під свої вимоги до мікроклімату.

Побутові очищувачі повітря:

  • видаляють з повітря дрібнодисперсні частинки пилу діаметром від 0,3 мкм;
  • нейтралізують небажані запахи, в тому числі запах гару і тютюновий дим;
  • очищають простір від:

пилку рослин, тим самим позбавляючи від алергічних проявів;

від шерсті, пуху, лупи домашніх тварин;

  • очищають повітря від токсичних хімічних речовин, що виділяються побутовою хімією і матеріалами обробки приміщення;
  • перешкоджають розмноженню грибка, пилового кліща, вірусів і бактерій всередині будинку;
  • незамінні в будинках старого житлового фонду, а також в приміщеннях з поганою вентиляцією.

Як бачите, зрозуміти, що таке очищувач повітря і навіщо він потрібен в квартирі або офісі, зовсім нескладно. А чи є у цих агрегатів недоліки? Їх зовсім небагато. Більшість з них пов'язані з особливостями конструкції та експлуатації:

  • необхідно своєчасно змінювати фільтри, інакше може виникнути небезпека потрапляння в повітря додаткової кількості забруднюючих частинок;
  • заміна фільтрів незмінно тягне за собою додаткові матеріальні витрати;
  • не можна перебувати в приміщенні під час роботи ультрафіолетової лампи (якщо її наявність передбачена виробником);
  • озонування повітря має бути суворо дозовано, так як висока концентрація озону в замкнутому просторі може привести до отруєння організму.

Не забувайте, що навіть найпотужніший комплекс очищає саме те приміщення, в якому він встановлений, не обробляючи повітря в коридорі або на балконі навіть при відкритих дверях. Розміщуйте очисник повітря в тій кімнаті, в якій ви перебуваєте найдовше, оптимально - в спальні, вітальні або дитячої.

Де купити в Україні?

Розібравшись, що робить очищувач повітря, наступний крок - знайти відповідального постачальника даного виду обладнання. В інтернет-магазині CleanAirLove, Київ, представлені різні моделі очищувачів повітря SHARP, PHILIPS, BONECO, PANASONIC та інших відомих брендів в асортименті. На будь-який придбаний у нас товар поширюється повна гарантія з наданням супровідних документів. Ми співпрацюємо як з фіз. особами, так і з компаніями різних форм власності. Приймаємо оплату перекладом на карту або за безготівковим розрахунком. Численні акції надають можливість непогано заощадити на покупці, а швидка доставка в будь-який регіон дозволить вам отримати свіже чисте повітря у себе вдома або в офісі вже через кілька днів після оформлення замовлення.