Очищувач повітря для авто

Очищувач повітря для авто - елемент вашої безпеки

Ті, хто проводить в машині багато часу, часто подорожують або регулярно перевозять дітей, зобов'язані стежити не тільки за технічним станом свого «залізного коня», а й дбати про чистоту і мікроклімат в салоні. Автомобільний очищувач повітря - це унікальний пристрій, здатний нейтралізувати частинки пилу, алергени, тютюновий дим та інші шкідливі домішки, які можуть негативно вплинути на самопочуття водія і, як наслідок, підвищити ризик виникнення аварійних ситуацій на дорозі.

Як працює очищувач повітря в авто

Незважаючи на свої досить компактні розміри, цей зручний гаджет створює гідну конкуренцію більш «вагомим» аналогам. Принцип дії автомобільного очищувача повітря практично нічим не відрізняється від повногабаритних агрегатів. Забруднений потік повітря, що нагнітається вентилятором, надходить всередину конструкції, проходить крізь один або кілька фільтр-бар'єрів, і, якщо такі функції закладені виробником, іонізується і дезодорується на виході. Залежно від моделі, очищення може здійснюватися за допомогою вугільного, нано-, срібного, каталітичного, електростатичного, бавовняного або НЕРА-фільтра (високоефективне очищення).

У чому переваги автомобільного очищувача повітря

Більшість сучасних автомобілів обладнані стандартними системами очищення, які, на жаль, не призначені для захисту від небезпечних забруднень. Діоксиди сірки та азоту, формальдегіди, бензол, частинки сажі - ці постійні супутники автомобільних трас неминуче присутні в повітрі салону авто, день за днем отруюючи наш організм шкідливими токсичними речовинами.

Очищувач повітря для авто

Додаткові функції очищувачів повітря для машини

Деякі моделі оснащуються такими функціями як іонізація, ультрафіолетове очищення і озонування.

Іонізатор виробляє негативно заряджені іони, які пагубно впливають на бактерії, віруси і різні запахи. Особливо ефективними є автомобільні очисники компанії SHARP з технологією двополярної іонізації Plasmaclaster Ion System.

Ультрафіолетова лампа здійснює додаткове знезараження повітря, знищуючи бактерії і віруси.

Озонатор виробляє озон, який також має бактерицидний і знезаражувальний ефект, а водночас нейтралізує неприємні запахи.

Портативний очищувач повітря для автомобіля розроблений спеціально для використання в умовах забрудненого повітря в міському потоці машин:

 • очищує від токсичних газів (діоксиди сірки та азоту, формальдегіди, бензол та ін.);
 • знищує до 80% квіткового пилку і дрібнодисперсних частинок;
 • знищує безліч патогенних мікроорганізмів, бактерій і вірусів, в тому числі і вірус COVID-19;
 • очищує від пилу, спор цвілі, тютюнового диму, різних запахів;
 • заряджається від прикурювача, за допомогою USB-адаптера або працює від батарейок;
 • має кілька режимів потужності - від низького до турбо;
 • не створює гучного шуму, тим самим не відволікаючи водія від руху;
 • має стильний дизайн і ергономічну конструкцію, що полегшує експлуатацію приладу.

Очищувач повітря для авто

Завдяки невеликій вазі і компактним габаритам мобільний очисник повітря може використовуватися не тільки в авто, але і на робочому місці в офісі. Під час роботи приладу не варто відкривати вікна, оскільки це суттєво знижує його ефективність.

Рекомендації по вибору

Щоб зробити правильний вибір, купуючи автомобільний очищувач повітря, необхідно врахувати свої потреби і чітко сформулювати очікування від покупки:

 • алергікам і астматикам краще зупинити свій вибір на очищувачі повітря з іонізатором і вбудованим фільтром тонкого очищення;
 • завзяті курці та їх пасажири гідно оцінять присутність вугільного фільтра, що ліквідує неприємні запахи;
 • для водіїв, які в дорозі проводять багато часу, виробники передбачили можливість ароматизації салону ефірними маслами.

Якщо після цієї статті у вас ще залишились питання щодо підбору очищувача повітря для вашого авто, ви можете задати їх фахівцям інтернет-магазину CleanAirLove.