фільтр HEPA

Діти споживають повітря на 50 % більше ніж дорослі. Вони багато рухаються, тому частіше дихають, пропускаючи через свої маленькі легені великі об’єми повітря.

Саме тому відповідальні батьки повинні подбати про здорову атмосферу. Найкращим пристроєм для підтримки повітряної гігієни вдома залишається очищувач.

Серед розмаїття моделей ми радимо зупинити свій вибір на очищувачі з високоефективним фільтром HEPA. І ось чому.

1. Запобігання легеневим захворюванням.

До 6-річного віку імунна система дитини стрімко розвивається. І в цей час забруднене повітря може завдати найбільшої шкоди, оскільки дихальні шляхи більш проникні. Пил, потрапляючи у великій кількості в легені дитини, пошкоджує клітинні мембрани. Через це діти стають схильними до астми та респіраторних інфекцій.

Фільтр HEPA ефективно усуває з повітря ультрадисперсні PM2.5 та PM10 частинки та всі види пилу — причини, що завдають шкоди легеням малюків.

2. Зменшення проявів алергії.

Все частіше у дітей до 18 років діагностують хронічну алергію. Спори плісняви, лупа тварин, кліщі, пил та сезонний пилок — найпоширеніші алергени в повітрі наших домівок.

Алергологи та імунологи рекомендують використовувати очищувач з HEPA-фільтром, який видаляє 95-99,9 % тригерів з повітря. Симптоми алергії послаблюються, а дихання полегшується.

фільтр HEPA

3. Знешкодження вірусів та бактерій.

Віруси грипу, пневмонії, кишкові палички, стафілококи тощо можуть наробити багато шкоди здоров’ю дитини.

Фільтр HEPA ефективний проти мікроорганізмів та запобігає хворобам, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

4. Видалення спор плісняви та грибка.

Грибок та пліснява поширюють в повітря сотні спор, знижуючи імунітет та викликаючи хронічні захворювання дихальних шляхів. Найнебезпечніші для дитини мікотоксини чорної плісняви. Подразнення слизової, слабкість, блювання, головний біль — найменша відповідь організму на вдихання спор цвілі.

Високоефективний повітряний фільтр HEPA впевнено видаляє спори плісняви з повітря, запобігає поширенню шкідливих біологічних утворень та полегшує дихання найменших членів родини.

5. Несприятливе екологічне середовище.

Проживання поблизу активних доріг та промислових об’єктів у містах збільшує потенційну шкоду здоров’ю дітей. За тривожними оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, понад 90 % дітей віком до 15 років в усьому світі щоденно дихають забрудненим повітрям. Його тривала дія впливає на розвиток мозку, спричиняє легеневі та серцево-судинні захворювання.

Очищувач повітря надійно вловлює небезпечний пил та смог, що потрапляє у домівку, та затримує шкідливі речовини у фільтрі.

фільтр HEPA

Наші рекомендації

Обираючи очищувач повітря, впевніться, що пристрій:

  • розрахований на площу дитячої кімнати;
  • обладнаний високоефективним фільтром HEPA;
  • комплектується карбоновим фільтром для поглинання запахів;
  • має функцію «Блокування від дітей» та «Нічний режим»;
  • може зволожувати/осушувати, відповідно до потреб приміщення.

З якісним очищувачем жоден повітряний монстр не заподіє лиха вашому малюку.