Графік роботи:

Пн-Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Очищувач повітря SHARP UA-HD40E-T - здорове та чисте повітря.

Очищувач повітря SHARP

Очищувачі повітря SHARP зменшують кількість бактерій на 99%, використовуючи технологію Plasmacluster.

Зважаючи на нинішню складну ситуацію в світі, варто приділяти більше уваги якості повітря у Вашому будинку. Чисте повітря, звільнене від бактерій і вірусів, забезпечить комфортне та здорове домашнє середовище для ваших рідних й близьких.

Очищувачі повітря SHARP

Очищайте повітря тими ж іонами, що і в природі.

Plasmacluster генерує ті ж позитивні та негативні іони, які присутні в природному середовищі на свіжому повітрі. Науково доведено, що іони Plasmacluster очищають повітря, пов'язуючи і руйнуючи домішки, такі як бактерії, віруси, цвіль і запахи.

Plasmacluster забезпечує природне та безпечне повітря. У цій унікальній технології Sharp використовує силу природи.

Інноваційна технологія Sharp.

Компанія Sharp - експерт в області очищення повітря, продала більше ніж 80 мільйонів очищувачів повітря по всьому світу. Їх запатентована технологія Plasmacluster має широкий спектр застосування та використовується в багатьох галузях промисловості.

Гарантована безпека.

У випробувальних лабораторіях, які відповідають вимогам GLP*, зібрані достовірні дані з безпеки технології плазмових кластерів Sharp.

Ті ж безпечні іони, що і в природі.

Іони Plasmacluster абсолютно безпечні, навіть коли використовуються у високій концентрації. З очищувачем повітря Sharp з технологією Plasmacluster у Вашій кімнаті буде більше іонів, ніж у всьому лісі!

Plasmacluster знижує статичну електрику.

За допомогою плазмового розряду технологія «Plasmacluster» генерує ті ж позитивні (+) і негативні (-) іони, які зустрічаються в природі. Позитивні і негативні іони Plasmacluster здатні нейтралізувати статичну електрику.

Plasmacluster тут і зараз.

Plasmacluster все частіше використовується в різних установах, магазинах, барбер-шопах, ресторанах і на робочих місцях, де потрібні високі стандарти і якість навколишнього середовища та санітарії.

Пропоновані місця для використання технології Plasmacluster: конференц-зали, готелі, дитячі садки і школи, установи по догляду за людьми похилого віку, лікарні, ресторани.

Очищувачі повітря SHARP

Зробіть повітря безпечним і чистим.

Всім нам важливо дихати чистим повітрям, але домогтися цього стає все важче. Навіть кімнати в вашому домі, які Ви вважаєте чистими, можуть містити невидимі забруднення, вони можуть завдати шкоди здоров'ю або збільшити існуючі проблеми зі здоров'ям.

Завдяки технології Plasmacluster ми можемо забезпечити всю сім'ю чистим і безпечним повітрям в будинку, на роботі або навіть у Вашому автомобілі!

Очищувач повітря SHARP

  1. Технологія Plasmacluster видаляє понад 99% бактерій і вірусів у Вашій оселі. Плазмакластерні іони можуть видаляти цвіль, віруси, алергени, запахи і статичну електрику.
  2. Потужне всмоктування повітря і унікальний повітряний потік швидко й  ефективно збирають пил та інші частинки.
  3. Високоефективні фільтри вловлюють переносимі по повітрю частинки пилу.

Очищувачі та зволожувачі Sharp Plasmacluster вже кілька років поспіль удостоюються сертифіката Британського фонду алергії (BAF), що підтверджує їх високу ефективність у боротьбі з алергенами як тваринного, так і рослинного походження.

Очищувач повітря SHARP

Вплив на цвіль і віруси.

Іони вступають в контакт з поверхнею спор цвілі, бактерій або вірусів (в тому числі Sars- Cov-2)*, вони перетворюються в радикали ОН з надзвичайно потужними окисними властивостями. Радикали ОН миттєво позбавляють білки водню (H) на поверхні бактерій руйнуючи ці білки. Іони перетворюються у воду та повертаються в повітря.

* Ефективність проти COVID-19 (зниження тирів вірусу на 91.3% через 30 хвилин роботи пристрою) - частинок, які поширюються повітрям. Підтверджено науковими дослідженнями Інституту тропічної медицини Університету Нагасакі та іншими авторитетними вченими і інститутами.

Очищувач повітря SHARP

Для людей, які страждають алергією.

У всьому світі від 10 до 50% населення страждають від алергії.

Тільки в очищувачах повітря Sharp споживачі можуть знайти інноваційну технологію Plasmacluster. Співпрацюючи з 13 дослідними центрами по всьому світу, компанія Sharp отримала свідоцтва видатної ефективності цього рішення. Результати були отримані шляхом демонстрації дії іонів на 27 патогенів, включаючи переносимі по повітрю віруси, алергени, цвіль і запахи, які важко нейтралізувати. Завдяки іонам Plasmacluster, шкідливі мікроби і алергени ефективно видаляються не тільки з повітря, але і з важкодоступних куточків, включаючи стіни, меблі та тканини.

Очищувач повітря SHARP

Зволоження повітря.

Очищувачі повітря Sharp Plasmacluster володіють усіма перевагами очищувачів і зволожувачів повітря, а також величезною ефективністю (до 630 мл/год). На відміну від традиційних очищувачів - зволожувачів 2 в 1, вони додатково аналізують температуру в приміщенні і підбирають оптимальну гідратацію (в діапазоні 40-60%). Якщо вологість досягла необхідного рівня, процес зволоження автоматично припиняється.

Очищувач повітря SHARP

Термін служби HEPA-фільтра до 10 років.

Крім унікальної технології Plasmacluster очисники Sharp також оснащені фільтром HEPA, який на 99,97% затримує частки розміром до 0,3 мкм.

Термін служби HEPA-фільтра для очищувачів Sharp оцінюється до 10 років. На практиці час заміни фільтра буде залежати від рівня забруднення повітря і розміру приміщення. Інтелектуальні очисники Sharp повідомлять користувачеві про необхідність заміни фільтра.

Очищувач повітря SHARP

 

3-х рівнева система фільтрації.

Попередній фільтр:

- пил;
- шерсть тварин.

Вугільний фільтр UZ-HD4DF:

- неприємний запах;
- запах приготування їжі;
- запах домашніх тварин.

HEPA-фільтр UZ-HD4HF:

- частки до 0.03 мікрона;
- цвіль;
- алергени;
- мікроби
- PM10 і PM2.5.

Зволожуючий фільтр UZ-HD6MF:

- інтенсивне зволоження повітря.

Данный очиститель отработал у меня с начала года уже почти 10 месяцев. По результатам могу сказать, что он стоит своих денег! Работает в спальне. Воду подливал только зимой/весной, летом нет. Бесспорно стало легче дышать, хорошо увлажняет. Родные фильтры пока работают, замена не требуется. Использую воду из фильтра и регулярно очищаю фильтры. Хочу также добавить, что в реальной жизни он смотрится гораздо лучше чем на фото - цвет очень хороший.
Відповісти
Идея покупки устройства для очистки воздуха появилась давно. Живу в Киеве на Харьковском массиве. В окно периодически залетают такие запахи, что проветривать комнату вообще не хочется (кто живёт там знает о чем я). В общем собралась покупать очиститель. Перебрала кучу вариантов, но большинство при немалой стоимости просто с обычным угольным фильтром и белого цвета все как на подбор. Случайно нашла сайт Cleanairlove. Внимание сразу привлёк Sharp и именно эта модель. Почитала, пообщалась с менеджерами и однозначно сделала выбор. Забегая наперёд скажу, что решение было правильным - очиститель действительно УДАЛЯЕТ ЗАПАХИ!! Пыли также стало ощутимо меньше. Плюс функция увлажнения. Ну и вишенка на торте - он прекрасно вписывается в интерьер. Кстати, ну почему все производители решили, что очиститель воздуха должен быть обязательно белым? Вот сделали одну тёмную модель, так попробуй еще найди её.
Рекомендация владельцам сайта: Ребята, давайте больше рекламы!
Відповісти
Очень довольна! У моего младшего аллергия. Хотела сначала брать простой очиститель Тошиба, но менеджер порекомендовал обратить внимание на Шарп. Решающим аргументом для меня было наличие возможности купить с оплатой частями. В результате ребёнок стал нормально спать, нет этой жуткой отечности слизитых. Я каждый вечер сначала хорошо проветриваю комнату, чтобы был кислород. Затем закрываю плотно окна, включаю очиститель в интенсивном режиме на полчаса, а затем укладываю ребёнка и переключаю на ночной режим.
Спасибо за рекомендацию!
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Очищувач повітря SHARP UA-HD40E-T з функцією зволоження

Артикул UA-HD40E-T
Очікується
10 599 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список очікувань
Характеристики
Колір Сіро-коричневий
Реком. площа обслуговування до 30 м²
Макс. площа приміщення, м² 26
Додаткові функції Зволоження
Макс. площа очищення з зволоженням, м² 21
Макс. площа очищення з функцією Plasmacluster, м² 21
Фільтри і технології очищення повітря Фільтр попереднього очищення, Дезодоруючий фільтр, HEPA фільтр, Plasmacluster Ion System
Очищення від COVID-19, від вірусів, бактерій, цвілі, від алергенів, від пилу, від пилку, від запахів, від тютюнового диму, від формальдегіду і газів, від шерсті тварин
Застосування Дім, Офіс
Спосіб установки Підлоговий
Тип зволоження повітря холодне випаровування
Режими роботи Автоматичний режим, Видалення пилку, Режим "Іонний душ" з особливо високою щільністю іонів
Блокування управління від дітей Так
Регулювання режимів продуктивності авто / вдосконалений авто / макс / серед / мін
Таймер включення / вимикання
Регулювання яскравості дисплея 3 рівня
Регулювання чутливості датчика пилу / запаху Так / -
Автоматичний перезапуск Так
Управління Електронне
Інтерфейс керування Панель керування на приладі
Тип дисплея Дисплей, LED індикатори
Гигростат
Автоматичний
Індикація режимів роботи Індикація включення приладу, Індикація продуктивності, Індикація відсутності води, Індикація роботи Plasmacluster Ion System, Індикація працездатності фільтрів
Індикація стану повітря в приміщенні Індикація відносної вологості повітря в приміщенні, 5-ти кольоровий LED індикатор присутності пилу та запахів, 3-х кольоровий LED індикатор рівня вологості
Датчики і сенсори Датчик пилу, Датчик температури, Датчик вологості
Тип панелі керування Сенсорна
Кут потоку повітря 20° для ефективної боротьби з пилом Так
Колеса для переміщення Так, зі стопором
Обсяг ємності для води, л 2.5
Довжина силового кабелю, м 2.0
Максимальний повітряний потік CADR, м³/год 216
Повітряний потік в режимі очищення повітря, м³/год 216 / 144 / 60
Повітряний потік в режимі очищення повітря зі зволоженням, м³/год 180 / 144 / 60
Продуктивність зволожувача, мл / год 190 - 440
Рівень шуму в режимі очищення повітря, дБ (А) 47 / 37 / 23
Рівень шуму в режимі очищення повітря з зволоженням, дБ (А) 43 / 37 / 23
Максимальна споживана потужність, Вт 25
Енергоспоживання в режимі очищення повітря, Вт 25 / 12 / 5.0
Енергоспоживання в режимі очищення повітря зі зволоженням, Вт 19 / 14 / 7.0
Енергоспоживання в режимі Standby, Вт 0.9
Напруга живлення, В / Гц 220-240 В ~ 50/60 Гц
Номінальний струм, А 0.30
Клас електрозахисту II
Фільтр НЕРА (термін служби / модель) до 10 років / UZ-HD4HF
Фільтр дезодоруючий (термін служби / модель) до 10 років / UZ-HD4DF
Фільтр зволожуючий (термін служби / модель) до 10 років / UZ-HD6MF
Габарити (Ш х Г х В), мм 399 x 230 x 615
Габарити в упаковці (Ш х Г х В), мм 437 x 263 x 657
Вага нетто, кг 7.90
Вага брутто, кг 9.70
Країна реєстрації бренду Японія
Країна виробник Китай
Гарантійний термін 24 місяці

Кур'єром по Києву.

Якщо вартість Вашого замовлення становить понад 15000 грн., Ви можете замовити адресну доставку  кур'єром компанії по м. Києву. Послуга надається безкоштовно.

У разі потреби кур'єр компанії проведе додаткову консультацію, здійснить установку і запуск обладнання.

Можливість і вартість доставки курєром компанії у передмістя Києва - за домовленністю.

Новою Поштою (адресна доставка).

Адресна доставка кур'єром Нової Пошти по Україні (за винятком Криму і ОРДЛО) здійснюється відповідно до правил та вимог компанії "Нова Пошта".

Вартість адресної доставки сплачує покупець згідно тарифів компанії «Нова Пошта». Тарифи та вартість пересилки уточнюйте у нашого менеджера при оформленні замовлення.

Для отримання посилки необхідно надати документ на їм'я особи, зазначеної при оформленні замовлення.

Новою Поштою (до відділення).

Доставка товарів по Україні (за винятком Криму і ОРДЛО) здійснюється перевізником «Нова Пошта» у вказане відділення.

Для замовлень вартістю понад 15000 грн. послуга безкоштовна. Для замовлень вартістю до 15000 грн. вартість доставки сплачує покупець згідно тарифів компанії Нова Пошта.

Для отримання посилки необхідно надати документ на їм'я особи, зазначеної при оформленні замовлення.

Готівкова оплата.

Здійснюється у касі або терміналі будь-якого банку.

За допомогою електронних платіжних систем.

При оформленні замовлення оберіть спосіб оплати:

  • Онлайн-оплата банківською карткою - для сплати через систему LiqPay;
  • Онлайн-оплата банківською карткою (Portmone) - для сплати через систему Portmone.

Оплата при отриманні (післяплата):

Здійснюється в відділенні Нової пошти при отриманні товару.

На всі вироби надається офіційна гарантія виробника.

Термін та умови гарантії визначаються законодавством України і сервісної політикою виробника.

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", повернення і обмін товару можна здійснити протягом 14 днів після покупки.

Транспортування такого товару здійснюється за рахунок покупця.

Якщо товар не працює, обмін або повернення здійснюється тільки за наявності висновку про те, що умови експлуатації не порушені. Експертиза проводиться в авторизованому сервісному центрі виробника.

Вгору