Графік роботи:

Пн-Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Очищувач повітря Hoover HHP55CA011 - ароматизація та дезінфекція.

Очищувач повітря Hoover

У Hoover HHP55CA011 (H-PURIFIER 500) реалізований унікальний інтелектуальний підхід до очищення повітря. Він ефективно бореться з забрудниками повітря та збудниками сезонних алергій, створюючи у вашій оселі середовище, безпечне для вашого здоров’я і здоров’я вашої родини.

Очищувач повітря Hoover HHP55CA011 має коефіцієнт подання чистого повітря (Clean Air Delivery Rate, CADR) 290 м³/год і може очистити повітря в кімнаті площею 20 м² лише за 9 хвилин.

На додачу до очищення повітря H-PURIFIER 500 за допомогою вбудованого розпилювача поширює приємні аромати й пробіотики, що знезаражують поверхні в приміщенні, вбиваючи на них усі бактерії.

*Виміри виконано згідно з GB/T 18801-2015. CADR — міжнародний стандарт вимірювання ефективності очисників повітря, що показує кількість повітря, яку пристрій пропускає через себе за 1 годину (м³/год).

Очищувач повітря Hoover

Режим уловлювання пилку й алергічний профіль користувача.

Підʼєднавши Hoover HHP55CA011 до застосунку hOn, Ви зможете скласти власний алергічний профіль. Для цього матимете вибрати, на пилок яких рослин маєте алергію. Застосунок hOn почне відстежувати наявність вуличного пилку в приміщенні та сповіщатиме Вас у разі його виявлення. Очисник тоді автоматично вмикатиметься в режимі уловлювання пилку, очищуючи від нього повітря й у такий спосіб запобігаючи появі симптомів алергії.

Очищувач повітря Hoover

Автоматичний режим.

Працюючи в автоматичному режимі, очищувач повітря HHP55CA011 сам регулюватиме швидкість обертання вентиляторів з огляду на якість повітря. Якщо індикатор якості повітря залишається зеленим більше як 30 хвилин, він автоматично перемкнеться в режим очікування. У ньому очисник і далі відстежує якість повітря, вмикаючи вентилятори в разі виявлення забрудників.

Очищувач повітря Hoover

Режим максимальної потужності.

У режимі максимальної потужності очисник починає працювати на повну. Цей режим стане в пригоді у великих офісних приміщеннях і коли треба усунути запах цигаркового диму чи кухонні запахи.

Очищувач повітря Hoover

Нічний режим.

У нічному режимі Hoover HHP55CA011 вмикатиметься до 8 разів за ніч, щоб тихо й ретельно очищувати повітря в кімнаті. Ви не почуєте, як він працює, лише відчуватимете свіжість повітря вдень і вночі.

Очищувач повітря Hoover

Уловлювання й інактивація пилку.

Завдяки унікальній апробованій технології фільтр HEPA 13 затримує пилок та інактивує його. Так забезпечується високий рівень захисту для людей, що страждають на алергію, — навіть замінюючи фільтр вони не наражають себе на небезпеку.

Очищувач повітря Hoover

Система циркуляції повітря на 360°.

Завдяки системі циркуляції повітря на 360°, очищене повітря поширюється від HHP55CA011 (H-PURIFIER 500) навсібіч, навіть у великих приміщеннях. Після уловлювання алергенів і забрудників очищене повітря спочатку підіймається під стелю, а потім швидко й ефективно поширюється кімнатою.

Очищувач повітря Hoover

Застосунок hOn.

Застосунок hOn виводить взаємодію з очисником повітря Hoover HHP55CA011 на новий рівень. Він відкриває доступ до функцій віддаленого керування режимами роботи і їх налаштування, активації розпилювача та запуску пристрою за розкладом. На додачу застосунок збирає дані про якість повітря й надає в реальному часі інформацію про рівень його забруднення в приміщенні й надворі, вологість і температуру, а також веде статистику й показує прогнози.

Очищувач повітря Hoover

Датчик монооксиду вуглецю і сповіщення про його високий рівень.

Очищувач Hoover HHP55CA011 оснащений окремим датчиком для відстежування рівня монооксиду вуглецю (CO) у приміщенні. Коли концентрація CO в повітрі досягає потенційно небезпечного рівня, очисник сповіщає про це Вас або інших доданих вами людей звуковим сигналом і в застосунку hOn, щоб максимально убезпечити Вас і вашу родину.

Очищувач повітря Hoover

Наявність датчиків.

Очищувач повітря Hoover HHP55CA011 оснащений інтелектуальними датчиками, що ретельно відстежують поточну якість повітря в приміщенні й концентрацію забрудників (великих (PM 10) і дрібних (PM 2,5) твердих мікрочастинок) і газів (летких органічних речовин). Їхня надзвичайна точність дає змогу досягти високої ефективності очищення без потреби в частому технічному обслуговуванні.

Очищувач повітря Hoover

Світлодіодний індикатор якості повітря.

Очисник Hoover оснащений світлодіодним кільцем для індикації якості повітря — достатньо одного швидкого погляду, щоб зрозуміти, наскільки чисте повітря у вашій оселі. Кільце світиться одним із 4 кольорів: зеленим (висока якість), жовтим (середня), помаранчевим (низька) і червоним (дуже низька).

Очищувач повітря Hoover

Розпилювач.

HHP55CA011 (H-PURIFIER 500) не просто очищує повітря. Він має вбудований розпилювач для ароматизаторів H-ESSENCE і пробіотиків H-BIOTICS, що забезпечать цілковиту гігієнічність вашої оселі. Цю функцію можна активувати й налаштувати на пристрої або в застосунку hOn.

Очищувач повітря Hoover

H-ESSENCE.

H-ESSENCE — колекція ефірних олій від Hoover для використання з HHP55CA011. Оберіть аромат, що вам до вподоби, і насолоджуйтеся ним, доки триває очищення повітря у вас вдома. До того ж можна регулювати інтенсивність аромату та налаштовувати розклад розпилення у застосунку hOn.

Очищувач повітря Hoover

H-BIOTICS.

H-BIOTICS — натуральна суміш пробіотиків, яку можна розпилювати у повітря для знезараження предметів і поверхонь у приміщенні. Вона перешкоджає розмноженню шкідливих мікроорганізмів (мікробів і бактерій). Пробіотики містять доброякісні бактерії, які починають боротися зі шкідливими мікроорганізмами, щойно осідають на предметах і поверхнях, забезпечуючи потрібні гігієнічні умови в приміщенні. Розклад розпилення H-BIOTICS можна налаштувати через функцію «Розпилювач» на екрані очисника або через застосунок hOn.

Очищувач повітря Hoover

Відстеження якості повітря.

З очисником Hoover HHP55CA011 (H-PURIFIER 500) Ви маєте змогу будь-коли перевірити рівень великих (PM 10) і дрібних (PM 2,5) мікрочастинок та газоподібних забрудників у повітрі — просто торкніться дисплея очисника або відкрийте застосунок hOn. Разом із тим можна дізнатися температуру й рівень вологості в кімнаті та стан фільтру очисника.

Очищувач повітря Hoover

Триетапна фільтрація.

H-TRIFILTER — ексклюзивна система фільтрації від Hoover, що будується на спільній дії трьох різних фільтрувальних шарів, кожен із яких має своє призначення. Так забезпечується захист від усіх забрудників повітря завбільшки до 0,1 мкм. Зовнішній шар працює як основний фільтр, затримуючи великі часточки бруду на зразок людського волосся, шерсті домашніх тварин і пилу. Фільтр HEPA (H13) уловлює невидимі мікрочастинки, як-от PM 10 і PM 2,5, й усуває 99.97% алергенів завбільшки до 0,3 мкм на зразок пилку, пилових кліщів і бактерій. Нарешті, активний вугільний фільтр поглинає газоподібні забрудники (леткі органічні сполуки, NO₂), гар, цигарковий дим і неприємні запахи.

Тот кто делает этот прибор считает обслуживаемую площадь по какой-то странной формуле. Получается что с производительностью всего 330 кубов его хватает на 81 квадратный метр? Кухонная вытяжка с такой производительностью только для самой маленькой кухни подойдет, а тут очистка воздуха
Відповісти
Красивый, отлично вписался в интерьер. Тихий. Есть удобное приложение на телефоне. Дополнительный приятный аромат дают флакончики с аромамаслами. Есть флакон с пробирщиком для защиты воздуха от бактерий.
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Очищувач повітря Hoover HHP55CA011 - керування зі смартфона

Артикул HHP55CA011
Очікується
9 999 грн
14 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список очікувань
Характеристики
Колір Титановий
Реком. площа обслуговування понад 81 м. кв.
Макс. площа приміщення, м² 110
Додаткові функції Ароматизація
Фільтри і технології очищення повітря Фільтр попереднього очищення, Дезодоруючий фільтр, HEPA фільтр
Очищення від вірусів, бактерій, цвілі, від алергенів, від пилу, від пилку, від запахів, від тютюнового диму, від шерсті тварин
Застосування Дім
Спосіб установки Підлоговий
Режими роботи Автоматичний режим, Нічний режим, Видалення пилку, Максимальний
Блокування управління від дітей Так
Регулювання яскравості дисплея Так
Управління Електронне
Інтерфейс керування Керування зі смартфона, Панель керування на приладі, Голосове керування (Amazon Alexa, Google Home)
Тип дисплея Дисплей
Індикація режимів роботи Індикація працездатності фільтрів, Індикація нічного режиму
Індикація стану повітря в приміщенні Цифрова індикація рівня забруднюючих частинок PM 2.5, Цифрова індикація рівня забруднюючих частинок PM 10, Багатокольоровий LED індикатор якості повітря, Індикація відносної вологості повітря в приміщенні, Індикація температури в приміщенні, Індикація ЛОР (леткі органічні речовини), Індикація CO2
Датчики і сенсори Датчик забруднення повітря PM 10, Датчик забруднення повітря PM 2.5, Датчик температури, Датчик вологості, Датчик CO2, Датчик ЛОР (леткі органічні речовини)
Інші датчики та індикатори Індикатор очищення фільтра, Індикатор заміни фільтра
Тип панелі керування Сенсорна
Об'ємне захоплення повітря з 3-х напрямків 360° Air Flow
Інші особливості Пробіотики і ароматизатори, Механізм автозмотування шнура, Бездротове підключення до мережі по Wi-Fi (IEE 802,11 b / g / n), або Bluetooth (v4,2, BR / EDR, BLE)
Довжина силового кабелю, м 1.5
Максимальний повітряний потік CADR, м³/год 330
Рівень шуму в режимі очищення повітря, дБ (А) 21 / 50
Максимальна споживана потужність, Вт 42
Напруга живлення, В / Гц 220-240 В / 50-60 Гц
Номінальний струм, А 6.00
Комбінований фільтр (картридж) Hoover U98 (заміна кожні 2160 годин)
Інші фільтри і аксесуари Пробіотик HOOVER H-BIOTICS APP1;
Ефірна олія HOOVER H-ESSENCE APF1;
Ефірна олія HOOVER H-ESSENCE APF3;
Ефірна олія HOOVER H-ESSENCE APF1.
Габарити (Ш х Г х В), мм 280 х 317 х 575
Габарити в упаковці (Ш х Г х В), мм 353 х 370 х 645
Вага нетто, кг 6.90
Вага брутто, кг 9.60
Комплектація Інструкція, гарантійний талон
Країна реєстрації бренду Італія
Країна виробник Китай
Гарантійний термін 12 місяців

Кур'єром по Києву.

Якщо вартість Вашого замовлення становить понад 15000 грн., Ви можете замовити адресну доставку  кур'єром компанії по м. Києву. Послуга надається безкоштовно.

У разі потреби кур'єр компанії проведе додаткову консультацію, здійснить установку і запуск обладнання.

Можливість і вартість доставки курєром компанії у передмістя Києва - за домовленністю.

Новою Поштою (адресна доставка).

Адресна доставка кур'єром Нової Пошти по Україні (за винятком Криму і ОРДЛО) здійснюється відповідно до правил та вимог компанії "Нова Пошта".

Вартість адресної доставки сплачує покупець згідно тарифів компанії «Нова Пошта». Тарифи та вартість пересилки уточнюйте у нашого менеджера при оформленні замовлення.

Для отримання посилки необхідно надати документ на їм'я особи, зазначеної при оформленні замовлення.

Новою Поштою (до відділення).

Доставка товарів по Україні (за винятком Криму і ОРДЛО) здійснюється перевізником «Нова Пошта» у вказане відділення.

Для замовлень вартістю понад 15000 грн. послуга безкоштовна. Для замовлень вартістю до 15000 грн. вартість доставки сплачує покупець згідно тарифів компанії Нова Пошта.

Для отримання посилки необхідно надати документ на їм'я особи, зазначеної при оформленні замовлення.

Готівкова оплата.

Здійснюється у касі або терміналі будь-якого банку.

За допомогою електронних платіжних систем.

При оформленні замовлення оберіть спосіб оплати:

  • Онлайн-оплата банківською карткою - для сплати через систему LiqPay;
  • Онлайн-оплата банківською карткою (Portmone) - для сплати через систему Portmone.

Оплата при отриманні (післяплата):

Здійснюється в відділенні Нової пошти при отриманні товару.

На всі вироби надається офіційна гарантія виробника.

Термін та умови гарантії визначаються законодавством України і сервісної політикою виробника.

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", повернення і обмін товару можна здійснити протягом 14 днів після покупки.

Транспортування такого товару здійснюється за рахунок покупця.

Якщо товар не працює, обмін або повернення здійснюється тільки за наявності висновку про те, що умови експлуатації не порушені. Експертиза проводиться в авторизованому сервісному центрі виробника.

Вгору