Графік роботи:

Пн-Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мийка повітря Boneco W2055D Air-O-Swiss

Мийка повітря Boneco

Мийка повітря Boneco W2055D - прилад, який не має недоліків: простий в експлуатації, не вимагає витратних матеріалів, споживає мало електроенергії, має кабель з регульованою довжиною.

Boneco W2055D створює унікальну можливість щодня дихати природно зволоженим та чистим повітрям. Догляд полягає лише в періодичному митті піддону.

Сам прилад зроблений з високоякісних матеріалів (харчовий пластик), тому прослужить дуже довго. Зволоження та очищення повітря здійснюється без використання хімікатів. Мийка повітря Boneco Air-O-Swiss W2055D може працювати в двох режимах:

 • нічний (безшумна робота, менше 25 дБ, тобто тихіше, ніж цокає годинник);
 • денний (максимальна інтенсивність зволоження повітря).

Boneco W2055D - корисний винахід

Мийка повітря Boneco

Для екології будинку

Мікроклімат житлового приміщення слід підтримувати в параметрах, максимально наближених до здорової і чистої атмосфери. Мийка повітря Boneco W2055D не тільки очистить повітря від широкого спектра забруднюючих речовин і алергенів, а й відрегулює рівень вологості в приміщенні. Це забезпечить вільний та легкий подих для всіх членів Вашої родини.

Для дітей

Часті нездужання дитини, поганий сон, підвищена дратівливість та утруднене дихання можуть бути наслідком сухого клімату в дитячій кімнаті. Мийка повітря Boneco W2055D не тільки забезпечить потрібну вологість для малюка, але й допоможе йому протистояти інфекційним та респіраторним захворюванням.

Для справжнього відпочинку в домашніх умовах.

Мийка повітря Boneco W2055D має функцію ароматизації приміщення. Затишна домашня обстановка, наповнена тонким запахом улюблених ароматів, допомагає розслабитися, заспокоює нервову систему, знімає стрес і робить загальну профілактичну і тонізуючу дію для створення максимального комфорту.

Для догляду за меблями

Всі предмети, виготовлені з натурального дерева, потребують особливого догляду, тому для них необхідно підтримувати певний рівень відносної вологості. Найпростіший та ефективний спосіб для цього - поставити в приміщення «мийку повітря», яка не дасть розтріскуватися меблям, збереже антикваріат і музичні інструменти, не допустить появи глибоких тріщин у паркеті і т. д.

Для офісу

Недостатньо чисте та погано зволожене повітря негативно позначається і в трудовому колективі. Знижена працездатність, неможливість зосередитися, і швидка стомлюваність співробітників ведуть до зниження ефективності на виробництві. Мийка повітря Boneco усуває основну причину стомлюваності та створює комфортні кліматичні умови для успішної і продуктивної діяльності.

Мийка повітря Boneco

Принцип роботи

Зволоження повітря засноване на саморегулюючому принципі «холодного» випаровування. За допомогою системи пластикових дисків вода перетворюється в мелкодисперсную «водяну» пару, яка і зволожує повітря, і очищає його від забруднюючих мікрочастинок. Диски виготовлені з пластику і мають ребристу форму, яка в силу своїх хімічних властивостей не дозволяє воді відразу стікати в піддон, тому барабан завжди вологий. Повітря, що нагнітається всередину приладу вентилятором, проходить через диски, несучи з собою молекули води, а найдрібніші частинки пилу залишаються на дисках. Процес очищення ідентичний тому, який відбувається в природі під час дощу: здійснюється природне промивання повітря.

Схема роботи мийки повітря Boneco W2055D.

Мийка повітря Boneco

Нове покоління зволожуючих дисків «Технологія стільники»

У мийці повітря Boneco застосована нова запатентована технологія компанії Plaston - система спеціальних пластикових дисків 4-го покоління. Поверхня кожного диска складається з маленьких стільників. Така мікростільникова структура дозволяє краще і легше утримуватися краплям води на диску, що сприяє підвищенню продуктивності Boneco W2055D по зволоженню та очищенню повітря. При проходженні повітряного потоку через «мийку повітря» система вологих дисків затримує шкідливі домішки - пил, пилок рослин, частинки волосся, шерстинки тварин та ін., змиваючи їх водою в піддон приладу. Таким чином досягається ефект вологого прибирання повітря в приміщенні, що обслуговується.

Мийка повітря Boneco

Допомога срібла

Boneco W2055D оснащена іонізуючим срібним стрижнем Ionic Silver Stick (ISS). Дана технологічна розробка забезпечує ефективне знезараження води та загибель понад 650 видів хвороботворних мікроорганізмів (бактерій, вірусів та ін.).

Мийка повітря Boneco

Ароматизація

Крім основних функцій - очищення і зволоження повітря, в мийці повітря Boneco W2055D передбачена можливість ароматизації приміщення.

Ароматерапія визнана багатьма лікарями як ефективний спосіб поліпшення самопочуття. Грамотна організація ароматерапевтичного процесу покращує настрій, зміцнює імунітет і в цілому сприяє більш позитивному сприйняттю життя. А організувати його досить легко. Все, що для цього потрібно - покласти просочений ароматичними речовинами ватяний тампон в спеціально передбачену для цього ємність приладу - аромакапсулу, виготовлену з харчового пластику, який не вбирає запахи і легко миється.

Попередня іонізація.

В мийку повітря Boneco W2055D вбудовано пристрій попередньої іонізації, яка надає мікрочастинкам, що надходять з повітряним потоком, негативний заряд. Ці частинки притягуються до зволожених дисків приладу, які мають позитивний заряд, а потім при черговому їх обертанні змиваються водою у піддон. Таким чином, функція попередньої іонізації дозволяє очищати повітря з максимальною ефективністю (уловлюються частинки до 0,1 мкм, що можна порівняти з HEPA-фільтрацією), а також усувати неприємні запахи і тютюновий дим.

Доведена ефективність Boneco W2055D

В ході тестування приладів різних торговельних марок незалежною екологічною компанією «Екостандарт» було встановлено, що ефективність роботи мийки повітря Boneco W2055D не поступається побутовим очисникам повітря, які працюють на основі HEPA-фільтрів. Вміст шкідливих речовин, у тому числі тютюнового диму, в повітрі після роботи приладу Boneco W2055D знизилося до мінімуму. Результат роботи мийки повітря Boneco W2055D в приміщенні виявився аналогічний ефекту HEPA.

Крім того, в ході даної експертизи були поставлені та виконані наступні завдання:

 • виміряні швидкості зміни параметрів мікроклімату при роботі приладів;
 • виміряні параметри мікроклімату;
 • досліджена електромагнітна обстановка;
 • проведено хімічний аналіз повітря.

За всіма цими показниками при роботі Boneco W2055D не виявлено ніяких негативних впливів на навколишнє середовище і людину. Таким чином, до безпеки використання, яку гарантує сам виробник, додалася і екологічна безпека, підтверджена найсучаснішими і строгими випробуваннями.

Мийка повітря Boneco

РК-дисплей

Boneco W2055D має РК-дисплей, що дозволяє задавати та відстежувати поточний і необхідний рівень вологості. А ще модель W2055D може самостійно підтримувати задані параметри. Щоб дізнатися, наскільки ефективно працює зволожувач, досить на нього подивитися, і Ви побачите на РК-дисплеї точну інформацію: як змінюється рівень вологості в приміщенні.

Правильна установка мийки повітря Boneco

Для установки мийки повітря Boneco W2055D вибирають сухе, рівне місце (підлогу або іншу горизонтальну поверхню) в приміщенні площею до 50м² і обсягом до 150 куб. м. Щоб підвищити інтенсивність випаровування, можна поставити її поблизу нагрівача. Модель W2055D не вимагає особливого догляду. Досить тільки протирати резервуар для води - приблизно раз в два тижні, та очищати зволожуючі диски - один раз на місяць.

Мийка повітря Boneco

Особливості мийки повітря Boneco W2055D

 • поєднання функцій зволоження й очищення повітря;
 • відсутність змінних фільтрів, витратних матеріалів;
 • новітнє покоління зволожуючих дисків - «технологія стільники»;
 • антибактеріальний захист - іонізуючий срібний стрижень (ISS);
 • можливість ароматизації повітря;
 • функція попередньої іонізації повітря;
 • два ступені потужності при дуже тихій роботі;
 • нічний режим роботи приладу;
 • вбудований електронний гігростат;
 • РК-дисплей;
 • автоматична підтримка заданої вологості;
 • індикатор чищення приладу;
 • індикатор заміни ISS;
 • просте обслуговування і догляд (більшість пластикових частин можна мити в посудомийній машині);
 • високоякісні компоненти та матеріали;
 • автоматичне відключення при недостатньому рівні води;
 • великий прозорий резервуар для води (7 л.);
 • високі характеристики по зволоженню (300 г/ч);
 • обслуговується обсяг приміщення (150 м³).
Дуже незручно заливати воду! Стрижень зі сріблом, що є в комплекті не допомагає - слиз у піддоні з'являється кожні 3-4 дні!
Зволожує добре, але про якесь "миття повітря" говорити не можна.
Відповісти
Увлажнителем доволен. Тихий, на низкой скорости спать не мешает - ночью только булькает иногда, когда вода из бака в поддон поступает, но привыкаешь быстро.
Відповісти
Приобрела данную мойку воздуха перед началом сезона отопления неделю назад. Водичку заливаю из фильтра. При первом включении показала дома 32% влажности. У меня двухкомнатная квартира, мойку поставила в спальне, дверь целый день открыта. Проветриваю 2 раза в день - утром и вечером. Ночью работает кондиционер на обогрев. Мойка работает целый день - утром на полную мощность, ночью на меньшей скорости. В результате влажность держится на уровне 48-52%. Думаю когда включат отопление буду приобретать еще одну во вторую комнату
Відповісти
Пользуюсь этой мойкой уже 5 лет. Это лучшая модель для увлажнения воздуха. У меня есть еще ультразвуковой увлажнитель, так что есть с чем сравнивать. На малой скорости работает тихо, спать не мешает. Хорошо поднимает влажность! Нет никаких дорогих фильтров, которые нужно менять. Важно хотя бы раз в неделю менять воду и промывать лоток и раз в месяц мыть диски (можно даже в посудомойке)
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Мийка повітря Boneco W2055D - чисте і зволожене повітря

Артикул 44120002
Очікується
10 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список очікувань
Характеристики
Колір Чорний
Тип Традиційний (холодне випаровування)
Реком. площа обслуговування 26-50 м²
Макс. площа приміщення, м² 50
Фільтри Антибактеріальний стрижень (фільтр) з іонами срібла
Резервуар для води 5 - 7 л.
Об'єм резервуара для води 7.0
Додаткові функції Ароматизація, Очищення повітря
Регулювання рівня вологості від 30% до 70% з інтервалом 5%
Регулювання продуктивності 2 режими: нормальній і нічний
Спеціальні режими роботи Нічний режим
Автоматичне відключення при відсутності води Так
Інтерфейс керування Кнопкове, Регулятор
Тип дисплея Дисплей
Датчики Датчик вологості
Контейнер для аромамасел Так
Індикація режимів роботи Індикація відсутності води в ємності зволожувача, Індикація необхідності очищення
Індикація стану повітря в приміщенні Індикація поточної відносної вологості повітря, Індикація встановленої відносної вологості повітря
Інші особливості Індикатор необхідності заміни іонізуючого срібного стрижня Ionic Silver Stick®
Інші фільтри Антибактеріальний срібний стрижень Ionic Silver Stick® A7017 / 12 місяців
Максимальна продуктивність, мл / год 300
Максимальний рівень шуму, дБ (А) <25
Максимальна споживана потужність, Вт 20
Напруга живлення, В / Гц 230 / 50
Габарити (Ш х Г х В), мм 360 х 360 х 360
Вага нетто, кг 5.90
Комплектація Антибактеріальний срібний стрижень Ionic Silver Stick®, Інструкція, Гарантійний талон
Країна реєстрації бренду Швейцарія
Країна виробник Чехія
Гарантійний термін 5 років

Кур'єром по Києву (на період дії військового стану послуга не доступна)

Якщо вартість Вашого замовлення становить понад 15000 грн., Ви можете замовити адресну доставку  кур'єром компанії по м. Києву. Послуга надається безкоштовно.

У разі потреби кур'єр компанії проведе додаткову консультацію, здійснить установку і запуск обладнання.

Можливість і вартість доставки курєром компанії у передмістя Києва - за домовленністю.

Новою Поштою (адресна доставка)

Адресна доставка кур'єром Нової Пошти по Україні (за винятком Криму і ОРДЛО) здійснюється відповідно до правил та вимог компанії "Нова Пошта".

Вартість адресної доставки сплачує покупець згідно тарифів компанії «Нова Пошта». Тарифи та вартість пересилки уточнюйте у нашого менеджера при оформленні замовлення.

Для отримання посилки необхідно надати документ на їм'я особи, зазначеної при оформленні замовлення.

Новою Поштою (до відділення)

Доставка товарів по Україні (за винятком Криму і ОРДЛО) здійснюється перевізником «Нова Пошта» у вказане відділення.

Для замовлень вартістю понад 15000 грн. послуга безкоштовна. Для замовлень вартістю до 15000 грн. вартість доставки сплачує покупець згідно тарифів компанії Нова Пошта.

Для отримання посилки необхідно надати документ на їм'я особи, зазначеної при оформленні замовлення.

Готівкова оплата

Здійснюється у касі або терміналі будь-якого банку.

За допомогою електронних платіжних систем

Онлайн-оплата банківською карткою за допомогою однієї з наступних електронних платіжни сиситем на вибір клієнта: WayForPay, Portmone, LiqPay.

Оплата при отриманні (післяплата):

Здійснюється в відділенні Нової пошти при отриманні товару.

На всі вироби надається офіційна гарантія виробника.

Термін та умови гарантії визначаються законодавством України і сервісної політикою виробника.

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", повернення і обмін товару можна здійснити протягом 14 днів після покупки.

Транспортування такого товару здійснюється за рахунок покупця.

Якщо товар не працює, обмін або повернення здійснюється тільки за наявності висновку про те, що умови експлуатації не порушені. Експертиза проводиться в авторизованому сервісному центрі виробника.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.