До появи в будинку малюка батьки зазвичай готуються заздалегідь і дуже ретельно: роблять ремонт в квартирі, облаштовують дитячу кімнату, купують нові меблі, милі дитячі речі, іграшки та необхідне обладнання. Намагаються створити для дитини максимально комфортні і безпечні умови, адже від того, як пройдуть перші роки життя малюка, буде залежати його здоров'я на все подальше життя.

Очищувач повітря для дитячої кімнати

І часто в цих клопотах батьки забувають про такий важливий чинник, як повітря, яким буде дихати малюк. На жаль, повітря, яким ми дихаємо, дуже сильно забруднений. Він містить частинки пилу, вихлопні гази, пилок рослин, алергени рослинного і тваринного походження, спори цвілі, всілякі бактерії і віруси. А забруднення повітря всередині будинку може бути в 5-10 разів вище, ніж зовні! Адже до тих забруднень, які є на вулиці, додаються ще летючі органічні сполуки в складі побутової хімії і будматеріалів, формальдегід та інші токсичні хімікати, які виділяються меблями, оздоблювальними матеріалами, пластиками, пилок рослин, цвіль, тютюновий дим, різні запахи, шерсть домашніх тварин , домашня і книжковий пил. Наприклад, в 12 г домашнього пилу живе приблизно 42000 мікроскопічних пилових кліщів, а продукти їх життєдіяльності - сильний алерген.

Ще один небезпечний забруднювач повітря - тютюновий дим, який провокує різні алергічні захворювання, в тому числі і бронхіальну астму. При цьому, чим менша дитина, тим небезпечніше для нього тютюновий дим. Дитині 2-3 місяців набагато небезпечніше знаходиться в накуреній кімнаті, ніж дитині 5-6 років. Причому дитині небезпечно знаходиться навіть в тому приміщенні, де курили кілька днів тому, адже сигаретний дим осідає на поверхнях, вбирається в стіни і стелю.

Від забрудненого повітря страждають і дорослі і діти, але діти найбільш уразливі. У новонароджених і дітей раннього віку ще тільки формуються всі органи і системи, ще недостатньо розвинений імунітет, тому, дітоньки більше схильні до запальних процесів і різних порушень, які викликають забруднюючі повітря речовини. Крім того, діти дихають частіше, ніж дорослі, отже, вдихають більше повітря, і в їх організм потрапляє більше токсичних речовин. Вчені стверджують, що у дітей до 2-х років дихальну алергію викликають виключно ті алергени, які знаходяться в будинку.

Саме тому, про здоров'я малюка треба потурбуватися з раннього віку, а ще краще вже з моменту вагітності. Адже забруднене повітря провокує у жінок завмерла вагітність, передчасні пологи, народження недоношених дітей і дітей з малою вагою. Токсичний повітря може відбитися на неврологічному і розумовому розвитку дітей, викликає у дітей пошкодження легенів, провокує бронхіти, пневмонії та бронхіальну астму, запускає механізм розвитку онкологічних захворювань. У деяких дослідженнях виявлена ​​взаємозв'язок між дією забрудненого повітря і порушеннями обміну речовин, в тому числі цукрового діабету і ожиріння у дітей.

Щоб убезпечити малюка від несприятливих умов зовнішнього середовища і створити для нього оптимальний мікроклімат рекомендуємо придбати і встановити очищувач повітря.

Очищувачі повітря - це прилади, які суттєво покращують якість повітря, допомагають встановити в будинку оптимальний мікроклімат і позитивно впливають на здоров'я. Сучасні очисники повітря мають трирівневу систему фільтрації, що складається з попереднього мікрофільтра, фільтра запаху і високоефективного фільтру HEPA. Вони знижують забруднення навколишнього повітря мікрочастинками, нейтралізують бактерії, віруси, алергени, цвіль, а також видаляють запахи і статичну електрику з повітря.

Очищувачі повітря допоможуть звільнити повітря від наступних домішок і забруднень:

  • Дим промислових підприємств, побутової і тютюновий, вихлопні гази автомобілів;
  • Шерсть домашніх тварин;
  • Спори цвілі, які вражають стіни, меблі, продукти харчування, домашні рослини;
  • Бактерії і віруси, що викликають різні захворювання, в тому числі вірус COVID-19;
  • Різні алергени, які іншим способом прибрати практично неможливо (пиловий кліщ, квітковий пилок);
  • Хімічні та токсичні сполуки (лакофарбові вироби, побутові миючі засоби);
  • Статистична електрика;
  • Різноманітні запахи.

Придбання очищувача повітря - це один з ефективних рішень, які допомагають захистити всіх мешканців будинку і перш за все малюка від несприятливого впливу зовнішнього середовища. З ним ви легко створите здоровий і комфортний мікроклімат в будинку. Це реальна турбота про здоров'я ваших дітей.

І нехай ваш малюк росте здоровим, активним, щасливим і успішним!