Графік роботи:

Пн-Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ключові особливості кондиціонера Daikin FTXA20AW/RXA20A.

Кондиціонер Daikin

• Компактна й функціональна конструкція Daikin FTXA20AW/RXA20A, корпус в чорному матовому кольорі.
• Ефект Коанда оптимізує повітряний потік для створення комфортних умов у приміщенні. Використання заслінок особливої форми дозволяє сформувати спрямований повітряний потік, що забезпечує більш рівномірний розподіл температури в усьому приміщенні.
• Інтелектуальний термодатчик визначає поточну температуру в приміщенні й рівномірно розподіляє повітря по всій кімнаті, а потім блок переходить в потоковий режим, спрямовуючи тепле або прохолодне повітря у відповідні області.
• Високоефективне очищення повітря на основі технології Flash Streamer компанії Daikin підвищує якість повітря в приміщенні.
• Практично безшумний: блок працює так тихо, що нічим не видає своєї присутності.
• Програма Online Controller: ви можете управляти внутрішнім блоком, перебуваючи де завгодно, за допомогою спеціальної програми через локальну мережу або Інтернет.
• Вибір системи на R-32 зменшує рівень впливу на навколишнє середовище на 68% порівняно з R-410A і безпосередньо знижує споживання енергії завдяки високій енергоефективності.
• Значення сезонної ефективності до A+++ у режимі охолодження й нагрівання.

Кондиціонер Daikin

Переваги кондиціонера Daikin FTXA20AW/RXA20A.

 • Ефект Коанда (нагрівання) - оптимізує потік у режимі нагрівання. Використання заслінок особливої форми дозволяє сформувати спрямований повітряний потік, що забезпечує більш рівномірний розподіл температури в усьому приміщенні.
 • «Ефект каміна» - при установці поблизу нагрівального пристрою (наприклад, каміна або духовки) і досягненні встановленої температури вентилятор продовжує працювати для забезпечення рівномірного розподілу теплого повітря по всьому будинку.
 • Гарантована робота Daikin FTXA20AW до -25°C кондиціонери Daikin підходять для будь-яких кліматичних умов, вони здатні витримувати навіть суворі зими, коли температура опускається до -25°C.
 • Інтелектуальний термодатчик від Daikin визначає поточну температуру в приміщенні й рівномірно розподіляє повітря по всій кімнаті, а потім блок переходить в потоковий режим, спрямовуючи тепле або прохолодне повітря у відповідні області.
 • Онлайн-контролер у вигляді програми - керування внутрішнім блоком звідусюди за допомогою мобільної програми (опціонний адаптер WLAN).

Енергоефективність кондиціонера Daikin FTXA20AW/RXA20A.

Режим очікування - споживання електроенергії в режимі очікування скорочено приблизно на 80%.
Режим Еcono - у цьому режимі знижується споживання енергії, що дозволяє одночасно використовувати інші прилади з високим енергоспоживанням (ця функція також забезпечує енергозбереження).
Нічний режим роботи - режим енергозбереження, при якому в нічний час не допускається переохолодження або перегрів.

Режими роботи кондиціонера Daikin FTXA20AW/RXA20A.

 • Тільки вентилятор - кондиціонер Daikin FTXA20AW можна використовувати в режимі вентиляції, для створення потоку повітря без охолодження або нагрівання.
 • Комфортний режим - блок автоматично змінює кут заслінок залежно від режиму. У режимі охолодження повітря направляється в основному вгору, щоб уникнути холодних протягів, а в режимі нагрівання — в основному вниз, щоб тримати ваші ноги в теплі.
 • Високопродуктивний режим - якщо в приміщенні занадто висока або занадто низька температура, її можна швидко знизити або підвищити, увімкнувши «форсований режим». Після вимикання цього режиму блок повертається до заданого режиму роботи.
 • Автоматичне перемикання режимів (охолодження-нагрівання) - автоматичний вибір режиму охолодження або нагрівання для досягнення заданої температури (тільки моделі з тепловим насосом).
 • Режим зниження вологості - можливість зниження рівня вологості без зміни температури в приміщенні.

Кондиціонер Daikin

Неможливо почути.

Практично безшумний: блок працює так тихо, що нічим не видає своєї присутності.
Тиха робота внутрішнього та зовнішнього блоку - щоб не заважати сусідам вчитися або спати, користувач може знизити рівень шуму внутрішнього блока на 3 дБ(А) за допомогою пульта дистанційного керування.

Регулювання та розподіл повітряного потоку.

 1. Тривимірний розподіл повітряного потоку - ця функція дозволяє спільно використовувати автоматичну зміну положення заслінок у горизонтальному й вертикальному напрямку для забезпечення циркуляції потоків холодного/ теплого повітря навіть у віддалених кутах великих приміщень.
 2. Автоматична зміна вертикального положення заслінок - можливість вмикання автоматичної зміни вертикального положення заслінок для рівномірного розподілу повітряних потоків і температури.
 3. Автоматична зміна горизонтального положення заслінок - можливість вмикання автоматичної зміни горизонтального положення заслінок для рівномірного розподілу повітряних потоків і температури.
 4. Автоматичний вибір швидкості вентилятора - для досягнення або підтримання встановленої температури.
 5. Ступінчасте регулювання швидкості вентилятора - можливість вибору одній з 5 ступеней швидкості вентилятора.

Daikin FTXA20AW/RXA20A - технології очищення повітря.

Срібний фільтр очищає повітря і вилучає з нього алергени. Вловлює алергени, такі як пилок і кімнатні пилові кліщі. Фільтр уловлює 99% або більше пилка й пилових кліщів.
Flash Streamer виробляє швидкі електрони, які ефективно руйнують алергени, а також усувають запахи.
Титано-апатитовий дезодоруючий фільтр - затримує частинки пилу, що містяться в повітрі, шкідливі та небажані хімічні речовини й органіку, таку як бактерії, віруси і алергени, нейтралізує неприємні запахи, наприклад, тютюну та домашніх тварин.
Повітряний фільтр - затримує частинки пилу, що містяться в повітрі, забезпечуючи стабільну подачу чистого повітря.

Кондиціонер Daikin

Керування кондиціонером Daikin FTXA20AW/RXA20A.

 • Тижневий таймер - можливо налаштувати таймер на вмикання кондиціонера в будь-який час доби або тижня.
 • Інфрачервоний пульт дистанційного керування з рідкокристалічним екраном призначений для керування внутрішнім блоком на відстані.
 • Проводовий пульт дистанційного керування призначений для вмикання, вимикання і керування кондиціонером на відстані.
 • Централізоване керування забезпечує вмикання, вимикання і керування кількома внутрішніми блоками з однієї точки.
 • Автоматичний перезапуск - при вмиканні електроенергії після якогось часу відсутності струму в мережі кондиціонер Daikin FTXA20AW автоматично перезапускається, використовуючи первісні налаштування.
 • Автоматична діагностика - ця функція спрощує технічне обслуговування кондиціонера, інформуючи про неполадки обладнання або відхилення від нормального режиму роботи.

Ефект Коанда (охолодження) - оптимізує потік у режимі охолодження. Використання заслінок особливої форми дозволяє сформувати спрямований повітряний потік, що забезпечує більш рівномірний розподіл температури в усьому приміщенні.

Мультисистема.

До одного зовнішнього блока можна підключити до 5 внутрішніх блоків (навіть якщо вони мають різну продуктивність). При роботі в однаковому для всіх блоків режимі кожним внутрішнім блоком можна управляти окремо.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Кондиціонер Daikin FTXA20AW/RXA20A Stylish

Артикул FTXA20AW/RXA20A
Очікується
48 198 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список очікувань
Характеристики
Холодоагент R32

Кур'єром по Києву.

Адресна доставка кур'єром компанії по м. Києву.

При необхідності кур'єр компанії проведе додаткову консультацію, здійснить установку і запуск обладнання.

Для замовлень вартістю понад 5000 грн послуга безкоштовна. Для замовлень вартістю до 5000 грн вартість доставки - 100 грн. Можливість і вартість доставки курєром компанії у передмістя Києва - за домовленністю.

Послуга безкоштовної доставки кур'єром компанії недоступна для товарів категорії «Кондиціонери». Вартість доставки узгоджується з менеджером.

Новою Поштою (адресна доставка).

Адресна доставка кур'єром Нової Пошти по Україні (за винятком Криму і ОРДЛО) здійснюється відповідно до правил та вимог компанії "Нова Пошта".

Вартість адресної доставки сплачує покупець згідно тарифів компанії «Нова Пошта». Тарифи та вартість пересилки уточнюйте у нашого менеджера при оформленні замовлення.

Для отримання посилки необхідно надати документ на їм'я особи, зазначеної при оформленні замовлення.

Новою Поштою (до відділення).

Доставка товарів по Україні (за винятком Криму і ОРДЛО) здійснюється перевізником «Нова Пошта» у вказане відділення.

Для замовлень вартістю понад 10000 грн послуга безкоштовна (за винятком товарів з категорії «Кондиціонери»). Для замовлень вартістю до 10000 грн та для товарів із категорії «Кондиціонери» вартість доставки сплачує покупець згідно тарифів компанії Нова Пошта.

Для отримання посилки необхідно надати документ на їм'я особи, зазначеної при оформленні замовлення.

Готівкова оплата.

Здійснюється у касі або терміналі будь-якого банку.

За допомогою електронних платіжних систем.

При оформленні замовлення оберіть спосіб оплати:

 • Онлайн-оплата банківською карткою - для сплати через систему LiqPay;
 • Онлайн-оплата банківською карткою (Portmone) - для сплати через систему Portmone.

Оплата при отриманні (післяплата):

Здійснюється в відділенні Нової пошти при отриманні товару.

На всі вироби надається офіційна гарантія виробника.

Термін та умови гарантії визначаються законодавством України і сервісної політикою виробника.

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", повернення і обмін товару можна здійснити протягом 14 днів після покупки.

Транспортування такого товару здійснюється за рахунок покупця.

Якщо товар не працює, обмін або повернення здійснюється тільки за наявності висновку про те, що умови експлуатації не порушені. Експертиза проводиться в авторизованому сервісному центрі виробника.

Вгору